Kultowe Auta Tom 18

Jeep Wrangler
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2018
Kategorie: Black Friday
Cena:

Normalna cena: 21,99 zł 70% TANIEJ

Special Price 6,59 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł
UWAGA! 
Ze względu na duże zainteresowanie, możliwy jest wydłużony czas realizacji zamówień! Za utrudnienia przepraszamy.

Opis produktu

Chcesz poznać bliżej historię i charakterystykę najpopularniejszych marek? W dzieciństwie uwielbiałeś zabawę “resorakami”?
Dzięki tej unikalnej kolekcji książek i miniaturowych modeli poznasz marki aut, które na przestrzeni lat wywarły największy wpływ na przemysł motoryzacyjny i całe pokolenia wielbicieli czterech kółek!
W kolekcji aż 50 tomów, a w nich - oficjalne repliki legendarnych samochodów z mnóstwem detali oraz eleganckie książki w twardej oprawie z pięknymi zdjęciami i bogactwem infografik, ilustrujących historię modelu oraz jego projekt.Specyfikacja techniczna:
Poznaj dane techniczne każdego pojazdu. Sprawdź prędkość, moc, ciężar i rozmiar. Przekonaj się, jak w miarę upływu czasu rozwijał się ogólny profil samochodów, aż stały się tymi wyrafinowanymi i podziwianymi dziś maszynami.Projekt i charakterystyka:
Ewolucja estetyczna w branży motoryzacyjnej na przestrzeni lat była spektakularna.
Obejrzyj wizualizację każdego detalu: widok z przodu, z boku i z tyłu. Oceń wnętrze samochodu. Daj się zakoczyć ciekawostkom i anegdotom, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś. Poznaj dane techniczne, które wcześniej umknęły twojej uwadze.Historia i chronologia:
Historia modelu i jego droga do doskonałości. Sprawdź wyzwania, z którymi musieli zmierzyć się projektanci i oczekiwania rynku,  którym starali się sprostać.
Poza tym momenty chwały, chwile upadku, różne generacje i wersje każdego modelu.

Użytkowe, wielozadaniowe, sedany, SUV-y, sportowe... każdy  ma swoją legendę. Poznaj je wszystkie!


Informacje o produkcie

EAN 9788381174282
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 11 paź 2018