Języki obce

Nauka języków obcych

Jedno jest pewne - języki obce warto znać. Zwłaszcza te tak popularne, jak język hiszpański, angielski i język niemiecki. Nie przepadasz za kursami i nie masz czasu na regularne chodzenie na zajęcia z lektorem? Nic prostszego. Na hitsalonik.pl znajdziesz książki, płyty i podręczniki, które pomogą Ci opanować nowy język. Wszystko w formie świetnej zabawy, przygody i bez nudnego siedzenia nad książkami.

Wygodna forma
Zwykłe podręczniki to nie dla nas. Na hitsalonik.pl nie znajdziesz opasłych tomów i nudnych czarno-białych stron. My stawiamy na aktywne, skuteczne i estetyczne nauczanie. Z naszymi tytułami nauka języków obcych dzieje się niejako przy okazji doskonałej zabawy. Umożliwiają to kalendarze, fiszki ze słówkami, elementarze i książki z płytami. Mało tego - nie zabraknie tutaj nawet… gier! Wszystko po to, by poznawanie meandrów obcej mowy było nie tylko przyjemnością, lecz także fantastyczną przygodą. Takie nowatorskie podejście do tematu sprawia, że język może towarzyszyć Ci w codziennym życiu, stając się jego naturalną częścią.

Szybkie efekty
Nasi autorzy kładą nacisk przede wszystkim na praktykę. Dla nich głównym celem jest nauczenie Cię komunikowania się w danym języku. Dlatego w książkach na hitsalonik.pl znajdziesz masę przydatnych słówek, sformułowań i zwrotów. Nie bój się, że będziesz musiał skupiać się jedynie na gramatyce i suchych definicjach. Nic bardziej mylnego. Zapewniamy, że nowy język wkrótce stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym a komunikacj w nim już wkrótce przestanie być dla Ciebie problemem. Jeśli się przyłożysz i będziesz sumiennie dbać o regularne ćwiczenia, to efekty przyjdą szybciej, niż myślisz!

Świetny start
Książki, kalendarze, kursy i gry do nauki języków obcych na hitsalonik.pl są doskonałym wyborem przede wszystkim dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim, niemieckim, hiszpańskim i innymi językami. Prosta i atrakcyjna forma, najbardziej przydatne zwroty i stawianie praktyki na pierwszym miejscu. Oto klucz do językowego sukcesu! Z pewnością znajdziesz go w naszych pozycjach. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce problem z komunikacją poza granicami kraju stanie się dla Ciebie przeszłością.

Doskonała cena
Dzięki dostępnym u nas materiałom do nauki języków obcych zdobywasz wiedzę gdzie chcesz, kiedy chcesz i w najbardziej komfortowym dla Ciebie tempie. Bez pośpiechu i we własnym rytmie. Dzięki temu możesz dostosować swój tryb nauki do codziennych obowiązków i pracy. To z kolei znacząco zwiększa szanse na sukces.

1 Pozycja(e)

 • Praktyczny kurs języka francuskiego + CD
  Języki obce
  Edipresse Książki
  Cena:

  Normalna cena: 34,90 zł 45% TANIEJ

  Special Price 19,20 zł