Biografie

Na hitsalonik.pl czeka na ciebie mnóstwo biografii znanych i sławnych osób. Gwiazdy estrady, aktorzy, piosenkarze i artyści - znajdziesz tutaj wszystko, co dotyczy życia i kariery wielkich nazwisk. Nie wyłączając skandali, w których brali udział, ciemnej strony sławy i tajemnic, które zawładnęły ich życiem. Sięgnij po dowodny tytuł i daj się porwać niezwykłym życiorysom.

Biografie gwiazd
Jak wyglądała ich droga na szczyt, jak stali się sławni i jakie tajemnice skrywa ich życie. Dzięki biografiom gwiazd poznasz ich wszystkie sekrety, ale nie tylko. To czasami także niesamowicie inspirująca lektura o ludziach, którzy nie bali się sięgać po marzenia. Dlatego, jeżeli szukasz wielkich emocji i splendoru - koniecznie sięgnij po książki z tej kategorii.. Lektura biografii gwiazd to także doskonała sposobność, by lepiej poznać ulubionych idoli i bohaterów z pierwszych stron gazet.

Biografie artystów
Sprawdź, co inspiruje lub inspirowało największych twórców danej epoki. Biografie artystów to fascynująca podróż do źródeł prawdziwej sztuki i piękna. I to niezależnie od tego, czy chodzi o rzeźbiarzy, malarzy, filmowców lub rysowników. Każdy tytuł to historia niesamowitego talentu, jego rozwoju i czasami, niestety, także upadku. To także nie lada gratka dla wielbicieli historii. W końcu poznając życie i twórczość największych artystów danej epoki czytelnik może także lepiej poznać dany okres historyczny.

Biografie pisarzy
Nawet największe dzieła literackie zostały napisane przez zwykłych ludzi, którzy mają swoje wady i słabości. Nie mówiąc o życiu osobistym. Dlatego lektura biografii pisarzy potrafi być tak ogromnie fascynująca. Stwierdzenie to dotyczy zarówno polskich, jak i zagranicznych literatów. Wraz z lekturą ich przeżyć lepiej można zrozumieć teksty, które tworzyli. Czasami okazać się bowiem może, że ich inspiracje brały się z bardzo osobistych (często nawet dramatycznych) przeżyć.

Biografie sportowców
Smak zwycięstwa i zaciekłej rywalizacji - w biografiach najlepszych sportowców znajdziesz to wszystko. Jak odnaleźli w sobie pasję, jak wyglądała ich droga na szczyt i jakimi osiągnięciami mogą się pochwalić. To wszystko sprawia, że życiorysy sportowców budzą emocje nie mniejsze, niż zmagania na sportowej arenie. Dlatego, jeżeli szukasz intensywnych przeżyć i zależy ci na solidnej dawce motywacji - to jest dobry adres! Dzięki książkom z tej kategorii poznasz takżę ciemną stronę sportu i skandale, które zatrzęsły tamtejszym światem.

1 Pozycja(e)

 • Nowy rozdział
  Literatura faktu, reportaż
  Edipresse Książki
  Cena:

  Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

  Special Price 21,95 zł