Kot Simona: Pora karmienia

Kto jest największym łakomczuszkiem?
Wydawnictwo: MDR
Kategorie: Inne
Czas gry: 15 min.
Liczba graczy: 2 - 8 os.
Ograniczenie wiekowe: 5+
Cena:

Normalna cena: 49,95 zł 10% TANIEJ

Special Price 44,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Kto jest największym łakomczuszkiem?

Kot Simona i przyjaciele szukają ukrytych przekąsek. Wskaż zwierzątko, które jest najszybsze w polowaniu na smakołyki. Reaguj szybko, zdobywaj punkty i krzycz: „Kot Simona!”, gdy zobaczysz tego łakomczucha.

Kot Simona: Pora karmienia to gra dla całej rodziny, w której liczą się refleks i spostrzegawczość!

Edukacyjna seria gier dla dzieci

Kot Simona: Wielki bałaganKot Simona: Pora karmienia oraz Kot Simona:Latający obiad to gry rozwijające percepcję i koordynację wzrokowo-ruchową co podwyższa  sprawność manualną dzieci, uczą również koncentracji, rozwijają wyobraźnię, ćwiczą refleks i spostrzegawczość.

Wspólna zabawa

Wspólna zabawa wzmacnia więź z rodzicami oraz innymi dziećmi. Gry uczą przestrzegania reguł, integracji i rywalizacji - dziecko nabiera umiejętność radzenia sobie z przegraną jak i ze zwycięstwem. Podczas rozgrywki dzieci poznają zasady fair play oraz nabierają świadomość, że przegrana nie jest porażką.

Gry kształtują myślenie kreatywne i wyobraźnię przestrzenną.

Dziecko poznaje swoje możliwości i uczy się je oceniać - kształtuje się umiejętność porównywania i obserwacji. Gry wpływają na funkcję integracyjną, ważny czynnik integrujący u dzieci proces poznawania, oceniania i przeżywania. Gry uczą dziecko samodzielności, podejmowania działań i zainteresowania. Podczas rozgrywki dzieci uwalniają swoje emocje.

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • 60 kart

2 - 8 osób

 od 5 lat

 ok. 15 minut

Informacje o produkcie

EAN 5905669227384
Wydawnictwo MDR