Kot Simona: Latający obiad

Upoluj jak najwięcej ptaków na obiad!
Wydawnictwo: MDR
Kategorie: Inne
Czas gry: 15 min.
Liczba graczy: 2 - 8 os.
Ograniczenie wiekowe: 5+
Cena:

Normalna cena: 49,95 zł 10% TANIEJ

Special Price 44,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Upoluj jak najwięcej ptaków na obiad!

Polowanie na ptaki nie jest mocną stroną Kota Simona. Pomóż mu złapać te, na które właśnie poluje. W odpowiednim momencie krzycz: „Kot Simona!” i zgarnij jak najwięcej kart ze stołu.

Kot Simona: Latający obiad to gra dla całej rodziny, w której liczą się refleks i spostrzegawczość.

Edukacyjna seria gier dla dzieci

Kot Simona: Wielki bałaganKot Simona: Pora karmienia oraz Kot Simona:Latający obiad to gry rozwijające percepcję i koordynację wzrokowo-ruchową co podwyższa  sprawność manualną dzieci, uczą również koncentracji, rozwijają wyobraźnię, ćwiczą refleks i spostrzegawczość.

Wspólna zabawa

Wspólna zabawa wzmacnia więź z rodzicami oraz innymi dziećmi. Gry uczą przestrzegania reguł, integracji i rywalizacji - dziecko nabiera umiejętność radzenia sobie z przegraną jak i ze zwycięstwem. Podczas rozgrywki dzieci poznają zasady fair play oraz nabierają świadomość, że przegrana nie jest porażką.

Gry kształtują myślenie kreatywne i wyobraźnię przestrzenną.

Dziecko poznaje swoje możliwości i uczy się je oceniać - kształtuje się umiejętność porównywania i obserwacji. Gry wpływają na funkcję integracyjną, ważny czynnik integrujący u dzieci proces poznawania, oceniania i przeżywania. Gry uczą dziecko samodzielności, podejmowania działań i zainteresowania. Podczas rozgrywki dzieci uwalniają swoje emocje

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • 60 kart

 2 - 8 osób

 od 5 lat

 ok. 15 minut

Informacje o produkcie

EAN 5905669227377
Wydawnictwo MDR