Koronawirus – jak przeżyć pandemię?

Poradnik mocniejszy niż wirus
E-book z informacjami, które MUSISZ mieć, by bezpiecznie przetrwać ten czas!
Publikację wspiera Główny Inspektorat Sanitarny.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Cena:

Normalna cena: 14,90 zł 67% TANIEJ

Special Price 4,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Odbiera nam wolność i bezpieczeństwo. W zamian daje strach 
o siebie i naszych bliskich oraz niepewność jutra. W zalewie przypadkowych informacji publikacja, którą wsparło swoimi autorytetami grono najpoważniejszych ekspertów medycznych, pozwala oddzielić mity od faktów, fajke newsy od najważniejszych wiadomości.

Co to jest COVID-19, jak go stwierdzić u siebie, gdzie szukać pomocy? Co zrobić, żeby uniknąć zakażenia mimo fali nowych przypadków? Jak zabepieczyć siebie, bliskich, dom? Jak zadbać o zapsy jedzenia, leków, co z domowymi zwięrzętami?

Co to jest kwarantanna i czym się różni od izolacji? Czy koronawirus może uszkodzić płód? Jak podczas pandemii dbać o seniorów, osoby z obniżoną odpornością, matki z niemowlętami? 
 Profesor Włodzimierz Gut, wirusolog, doradca Głównego Inspektora Sanitarnego, profesor Bolesław Samoliński, alergolog, otolaryngolog, specjalista zdrowia publicznego, doktor habilitowany nauk medycznych Mariusz Gujski, psychiatra, specjalista zdrowia publicznego, doktor nauk farmaceutycznych Leszek Borkowski, doktor nauk medycznych Katarzyna Skórzewska, specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista endokrynologii, doktor habilitowany nauk medycznych Ernest Kuchar, specjalista chorób zakaźnych, pediatra, lekarz sportowy i medycyny podróży, Anna Wesołowska, lekarz stomatolog oraz Iza Czajka, fizjolog żywienia autorka poradników o zdrowym stylu życia to specjaliści, którzy wypowiadają się w e-booku.

Publikację wspiera Główny Inspektorat Sanitarny.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Gatunek poradnik
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Barbara Mietkowska
Spis treści Pobierz
Data wydania 23 mar 2020