Kolorowanki erotyczne

Zbiór 30 unikalnych rysunków Hanny Bakuły do kolorowania w dowolnej technice.
Autor: Hanna Bakuła
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 72
Kategorie: Malowanki
Cena:

Normalna cena: 34,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 19,20 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Hanna Bakuła udowadnia, że kolorowanie może być świetną rozrywką również dla dorosłych. Znana artystka zaprasza do wspólnego tworzenia, zabawy w sztukę i relaksowania się przy „Erotycznych kolorowankach”. Tytuł ukaże się 18 maja nakładem Edipresse Książki.


Hanna Bakuła  wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników swojej twórczości oraz wszystkich tych, którzy są spragnieni sztuki w codzienności. Kontrowersyjna malarka i pisarka nie obawia się pisać, malować czy tworzyć nowych propozycji, w których nie unika odważnych tematów. Chociaż erotyka nie stanowi dla niej tabu, to potrafi ją pokazać bez cienia wulgaryzmu. Po ostatnim projekcie – grze karcianej „Kuchnia i seks - flirt towarzyski”, przygotowanym wspólnie z  dziennikarzem i ekspertem kulinarnym Pawłem Lorochem – Hanna Bakuła postanowiła kontynuować ten kierunek. Tym razem proponuje „Kolorowanki erotyczne”zbiór 30 rysunków do pokolorowania.


Naturalnie kolorowanie nie jest zadaniem obligatoryjnym, bo być może ktoś zechce zachować rysunki w podstawowej, monochromatycznej formie. Ale jeśli już zdecyduje się na zabawę barwami, to malarka zostawia do dyspozycji instrukcję dotyczącą ich doboru. Wskazówki te mogą nie tylko okazać się pomocne, ale stanowić też zaoczną lekcję plastyki. Osoby z własną wizją artystyczną mogą oczywiście operować kolorami dowolnie i poszukiwać własnego efektu. W każdym przypadku jednak obcowanie z kreską i kolorystyką typową dla znanej artystki może przynieść dużo radości i relaksu.


Zdecydowałam się na kolorowanki dla dorosłych, bo malowanie niezwykle odpręża. Stosuje się je jako terapię dla osób znerwicowanych, a kto nie jest? Moje erotyczne rysunki nie są agresywne merytorycznie, ale jest w nich sporo do pokolorowania. Włosy, stroje, draperie, wzory na kotach i mnóstwo nieba. Wszystko zależy od fantazji. Nie radzę malować czy kolorować dorywczo, zajmując się czym innym. Nawet do takiej zabawy w sztukę trzeba skupienia. Można słuchać muzyki. To zajęcie na uspokojenie. Nie słuchamy uwag kibiców, słuchamy siebie.


Każdy z 30 rysunków zawiera informację o tym, co na nim się znajduje i choć wszystkie przeznaczone są dla osób dorosłych, to nie są dosłowne w przekazywaniu treści erotycznych. W zabawie chodzi przede wszystkim o rozluźnienie, kontakt ze sztuką i pobudzenie wyobraźni. Taki rodzaj spędzania wolnego czasu może stanowić początek udanego wieczoru lub spełnić funkcję antystresową.  Kolorowanki Hanny Bakuły to także znakomity pomysł na pobudzenie artystycznego ducha – nie tylko u osób o plastycznym zacięciu. Warto więc zadać sobie pytanie, czy nie byłoby przyjemnie własnoręcznie ożywić rysunki Hanny Bakuły i stworzyć własne dzieło sztuki?


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379452743
ISBN 978-83-794527-4-3
Format oprawy 205 x 295 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 72
Autor Hanna Bakuła
Data wydania 18 maj 2016