Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą

Biografia jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, napisana przez jej wieloletnią przyjaciółkę i menedżerkę.
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 290
Kategorie: Biografie
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 25,94 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Biografia jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, napisana przez jej wieloletnią przyjaciółkę i menedżerkę. Historia dziewczyny z Bytomia, która śpiewać i grać nauczyła się sama, choć miała kłopoty z dykcją. Nie była pięknością, ale kiedy pojawiała się na scenie, porywała miliony, a aplauz po jej występach potrafił trwać pół godziny, ku utrapieniu bezradnych wobec woli tłumów konferansjerów.

Wspomnienia o Karin Stanek zaczęłam spisywać jeszcze w latach 70. ubiegłego stulecia. W mojej książce odwołuję się do opowieści Karin, których słuchałam, i do naszych rozmów.<BR>Karin była wyjątkową artystką, wybitnie utalentowaną, z ognistym temperamentem, a przy tym osobą szalenie skromną, dobrą i łagodną. Była zamknięta w sobie i nikomu nie pozwalała wkraczać w swoje życie prywatne. W tej książce, jeszcze za zgodą Karin, uchylę rąbka tajemnicy na ten temat. Wierzę, że trudne i ciekawe życie Karin zainteresuje nie tylko jej fanów, ale również kolejne, młodsze pokolenia. Karin zasłużyła na to, aby o niej nie zapomniano.<BR>Książka zawiera zdjęcia i materiały archiwalne.

Informacje o produkcie

EAN 9788379450688
Format oprawy 130 x 195 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 290
Autor Anna Kryszkiewicz
O autorze Wieloletnia przyjaciółka i menedżerka Karin Stanek. Z wykształcenia magister inżynier budownictwa lądowego, absolwentka szkoły muzycznej, a z powołania menedżer i autorka tekstów piosenek. Dzięki Stanek jej pasją stała się praca w branży artystycznej. Temu Anna Kryszkiewicz podporządkowała całe życie; do dziś współpracuje z wieloma artystami swojego pokolenia.
Data wydania 7 paź 2015