Rok dobrych myśli, Kalendarz 2020

Czerp mądrość i motywację przez 365 dni
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 400
Kategorie: Książki
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Beata Pawlikowska od lat zaraża pozytywną energią w myśl zasady, że rzeczywistość jest taka, z jakim nastawieniem do niej przystępujemy. Podróżniczka propaguje zdrowy styl życia i pomaga odnaleźć jasne strony tam, gdzie inni widzą tylko cień. Jej publikacje niezmiennie skłaniają do refleksji i pozwalają zachwycać się zwyczajną codziennością, której często nie dostrzegamy i nie potrafimy docenić. Kalendarze z refleksjami czy też Kurs pozytywnego myślenia pomagają wielu czytelnikom odnaleźć siebie i zatrzymać się w codziennym biegu.


Na rok 2020 Beata Pawlikowska przygotowała kolejny, niezwykły kalendarz Rok Dobrych myśli, z którego można czerpać radość i inspirację każdego dnia oraz uczyć się optymizmu.


Beata Pawlikowska uśmiecha się nawet wbrew przeciwnościom losu - dla promieniejącej wewnętrznym spokojem Blondynki jest to sposób bycia, który gwarantuje szczęśliwe życie. I o tym od lat stara się przekonywać tych, którzy chcą jej słuchać.


W kalendarzu Rok Dobrych Myśli znajdzie się tradycyjnie strawa nie tylko dla duszy, ale też dla ciała – autorskie przepisy na smakowite potrawy staną się inspiracją w kuchni. Figowe ciasteczka, pieczona dynia z ziołami czy bogata zupa z buraków pobudzą kubki smakowe już samymi swoimi zdjęciami.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 5903228163722
ISBN 978-83-281637-2-2
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 400
Autor Beata Pawlikowska
Data wydania 14 sie 2019