Jutro zaczyna się dziś

O to, co w życiu najważniejsze zawsze warto walczyć
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 384
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 19,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Kiedy idziesz w życiu na kompromis i pogrzebiesz swoje marzenia, one kiedyś Cię odnajdą i zaczną upominać się o swoje… Doskonale wie o tym Sonia, która przed laty zrezygnowała z kariery scenicznej, aby zostać matką i żoną. Po latach jej tęsknoty i aspiracje dają o sobie znać ze zdwojoną siłą i burzą wewnętrzny spokój, a pomału zaczynają podkopywać też fundamenty rodzinnego życia. Jak poradzi sobie z jej planami mąż Ksawery? Czy podda się i da jej wolną rękę, czy zawalczy o miłość i rodzinę?


Roma J. Fiszer po raz kolejny zanurza czytelnika w gmatwaninie ludzkich uczuć i burzliwych emocji. Tu nic nie jest proste – każdy z bohaterów ma swoje racje, głęboko skrywane tęsknoty i lęki.


Sonia jest piękną, zmysłową kobietą, której dusza usycha bez śpiewania. Po kilkunastu latach małżeństwa postanawia powrócić do realizacji swoich młodzieńczych planów i marzy o wznowieniu kariery piosenkarki. Gotowa jest poświęcić wiele – decyduje się nawet na zagraniczny kontrakt, który może całkowicie zdezorganizować życie rodziny, ale jej pragnienie występowania na scenie jest zbyt wielkie, aby zwyciężył głos rozsądku.


Ksawery także przed laty porzucił muzykowanie, ale dla niego była to jedynie wspaniała przygoda i pewien beztroski etap w życiu, który niechybnie musiał się zakończyć. Zwyciężyło „prawdziwe życie”, poczucie odpowiedzialności i chęć zaopiekowania się najważniejszymi istotami na świecie – żoną i mającą przyjść na świat córką.


Przez lata niestrudzenie pracował, aby zapewnić im godny byt, a także zaspokajać zachcianki. Zbudował firmę, zaczął odnosić międzynarodowe sukcesy. Sęk w tym, że przestał dostrzegać wszystko inne wokół. W domu bywał gościem, oddalił się od żony i nie zauważał już jej potrzeb, nie dostrzegł nawet, że jest po prostu nieszczęśliwa. Przestał też odwiedzać rodziców i przegapił dorastanie córki, Pauliny, która stała się małą, rezolutną kobietką. Kiedy pewnego dnia zauważa żonę z „tym trzecim” – Romanem, który starał się o jej względy przed laty i z którym wtedy wygrał, przytomnieje. Zaczyna widzieć, co się wokół niego dzieje. Z przerażeniem stwierdza, że jego małżeństwo właśnie przestaje istnieć.


Czy odnajdzie w sobie siłę, aby zawalczyć o miłość Sonii i uratować rodzinę przed całkowitym rozpadem?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770088
ISBN 978-83-817700-8-8
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 384
Autor Roma J. Fiszer
Data wydania 17 lip 2019