Joga. Magazyn Dobrej Energii 03/2017

O jodze praktycznie i teoretycznie. Zestawy asan, porady, sylwetki joginów oraz teksty z filozofii i historii jogi. A oprócz tego medytacja, slowlife, zdrowa kuchnia, terapie naturalne i najlepsze sposoby na stres.
Cena:

Normalna cena: 15,99 zł 38% TANIEJ

Special Price 9,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Drodzy jogini

Podobno w tym roku ma być zima stulecia. Trzeba zaopatrzyć się w ciepłe swetry, koce i przede wszystkim zmodyfikować codzienną praktykę jogi, dodając więcej rozgrzewających asan.
Propozycje takich zestawów opracowała dla nas Dorota Kobos. Do tego oddech kapalabhati, ciepła woda z imbirem i już żadna zima nam niestraszna! Jeśli chcecie jeszcze lepiej zadbać o swoją odporność, przeczytajcie artykuł dr Zofii Lorens- -Litki o naturalnych metodach zapobiegających zimowym przeziębieniom. Jedną z nich są obowiązkowe ciepłe śniadania, które w tym numerze specjalnie dla was przygotowała Iza Raczkowska. Koniecznie zajrzyjcie też do tematu numeru, w którym Kasia Bem pisze o tym, jak dzięki jodze być bardziej szczęśliwym i cieszyć się każdym dniem! A ponieważ nadchodzą święta Bożego Narodzenia, Marek Łaskawiec ma dla joginów zestaw wegańskich potraw na świąteczny stół, które zadowolą także mięsożernych członków naszej rodziny. Ja zaś korzystając z okazji, chciałabym życzyć wszystkim czytelnikom dużo wewnętrznego ciepła, które rozgrzeje nas podczas srogiej zimy i w czasie świąt spędzonych z bliskimi.

Namaste

Natalia J. Kraus

Redaktor naczelna

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 2 lis 2017
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana
Spis treści Pobierz