Joga. Magazyn Dobrej Energii 02/2020

O jodze praktycznie i teoretycznie. Zestawy asan, porady, sylwetki joginów oraz teksty z filozofii i historii jogi. A oprócz tego medytacja, slowlife, zdrowa kuchnia, terapie naturalne i najlepsze sposoby na stres.
Cena:

Normalna cena: 15,99 zł 38% TANIEJ

Special Price 9,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Pamiętasz baśń o śpiącej królewnie? na domówkę z okazji jej narodzin rodzice zapraszają gości. i wróżki. każda przynosi jej jakiś prezent, oczywiście w stylu wróżkowym, więc nie zabawki, konsole czy karnet na jogę dla dzieci, ale urodę, zdrowie, piękny głos etc. gdy już prawie wszystkie prezenty zostały wręczone, do pałacu wkracza jeszcze jedna wróżka. nie była zaproszona na imprezę, pewnie z powodu jakiegoś nieporozumienia, ale i tak przychodzi. i przynosi jeszcze jeden prezent. i jest to prezent z gatunku tych nietrafi onych, myślą goście. bo obdarowuje ją niezbyt przyjemnym wydarzeniem na przyszłość: królewna, gdy dorośnie, ma się ukłuć wrzecionem i zapaść w sen. goście są oburzeni, rodzice nowo narodzonej również, sama nowo narodzona chyba nie, bo jeszcze nie ogarnia tej całej sprawy z prezentami. Ale jestem absolutnie pewna: gdy dorośnie, ukłuje się, zaśnie, obudzi etc. (nie chcę za bardzo spojlować, choć pewnie i tak wiesz, jaki bardzo happy był ten end), doceni ten prezent. bo choć wyglądał groźnie, był bardzo ważnym doświadczeniem w jej życiu, bez którego pewnie nie poznałaby księcia (który narodził się mniej więcej 100 lat po niej) i nie byłoby takiego happy endu.
Tak jest z prezentami. Tymi, które były w tym roku pod choinkę, nie będę się zajmować. chodzi mi o te od wróżek, genów, boga, matki natury, losu – jak zwał, tak zwał. Dostajemy kilka fajnych rzeczy, jak gęste włosy, ładną szyję, talent do języków obcych, fajnego starszego brata czy dzieciństwo w Polsce, a nie w syrii. Dostajemy też mnóstwo prezentów, które chętnie sprzedalibyśmy na allegro albo nawet wyrzucili na śmietnik. krótkie nogi, słaby wzrok, chorobę czy… skłonność do tycia. Ale to też są ważne i cenne prezenty. każdy dostaje taki zestaw, jakiego potrzebuje. i od nas zależy, co z nim zrobimy. w najnowszej jodze przeczytasz kilka tekstów, które mówią o tym, co zrobić z niechcianymi prezentami. Polecam artykuł „Duzi na macie” o… nie bójmy się tego słowa, grubasach. Polecam temat numeru o medytacji, który przyda się wszystkim zestresowanym, roztargnionym, mającym kłopoty z koncentracją. Polecam artykuł o bezsenności, dla tych, którzy mają kłopoty ze snem. i felieton Darii, chorej na raka. generalnie polecam. Jogę oraz jogę, która jest między innymi po to, byśmy nauczyli się akceptować wszystko.

Agnieszka Passendorfer
Redaktor naczelna

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 16 sty 2020
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana
Spis treści Pobierz