Joga. Magazyn Dobrej Energii 02/2018

O jodze praktycznie i teoretycznie. Zestawy asan, porady, sylwetki joginów oraz teksty z filozofii i historii jogi. A oprócz tego medytacja, slowlife, zdrowa kuchnia, terapie naturalne i najlepsze sposoby na stres.
Cena:

Normalna cena: 15,99 zł 38% TANIEJ

Special Price 9,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Drodzy jogini

Gdy w 2013 roku powołałam do życia magazyn Joga, czułam, że oto nadeszła chwila mojego zawodowego spełnienia. Wydawało mi się, że redaktor naczelną będę do końca świata i jeden dzień dłużej. Jednak życie niesie wiele niespodzianek, zwłaszcza kiedy człowiek podąża ścieżką duchowego rozwoju i zagłębił się w filozofię jogi do końca. Zgodnie z naukami jogi bowiem w pewnym momencie swojego życia każdy jogin powinien wkroczyć w ashram grihasta, czyli zacząć realizować się jako domownik, tworzący i wspierający rodzinę, praktykując tzw. karma yogę. Na taką właśnie ścieżkę weszłam, więc swoje obowiązki przekazuję w ręce Agnieszki Passendorfer, która jako doświadczona redaktor i wspaniała instruktorka jogi, z pewnością pomoże magazynowi Joga w jeszcze pełniejszym rozkwicie. A mnie spotkacie nadal na naszych łamach oraz na portalach internetowych jako slow life coacha i instruktora balance yoga.
Chciałabym teraz bardzo podziękować wszystkim, którzy przez te ostatnie lata wspierali mnie w tworzeniu magazynu Joga, a przede wszystkim moim nieocenionym autoromekspertom, dzięki którym ten magazyn utrzymywał zawsze wysoki poziom merytoryczny. Dziękuję za Waszą pasję, energię i zaangażowanie.
Agnieszce życzę powodzenia, a Wam – drodzy Czytelnicy – przyjemnej lektury wiosennego numeru. Z wiosną zawsze przychodzi coś nowego, otwórzmy się na te zmiany!
Namaste

Natalia J. Kraus
Redaktor Naczelna

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 1 mar 2018
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz