Joga. Magazyn Dobrej Energii 02/2017

O jodze praktycznie i teoretycznie. Zestawy asan, porady, sylwetki joginów oraz teksty z filozofii i historii jogi. A oprócz tego medytacja, slowlife, zdrowa kuchnia, terapie naturalne i najlepsze sposoby na stres.
Cena:

Normalna cena: 15,99 zł 38% TANIEJ

Special Price 9,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Drodzy jogini
W jesiennym wydaniu magazynu Joga zajęliśmy się przede wszystkim tematem codziennego stresu. Joga i ajurweda są niezwykle skuteczne w przywracaniu przemęczonego i zestresowanego organizmu do homeostazy. Przeczytajcie koniecznie artykuł dr Zofii Lorens-Litki i Izy Raczkowskiej „Joga na stres”. Znajdziecie w nim wiele cennych wskazówek, jak sobie radzić w miejskiej dżungli i co zrobić, gdy już rozładowaliśmy baterie. A żeby napięcia w ciele było mniej, stańcie na macie z Basią Tworek i wypróbujcie jej zestaw asan na więcej luzu na macie i w życiu. No i przeczytajcie nasz poradnik o sztuce olewania w pracy. To na pewno pomoże radykalnie zmniejszyć poziom stresu!
Każda joginka chce wyglądać pięknie, ale pragnie też dbać o swoją urodę w sposób naturalny. Magdalena Szymanowska i Iza Raczkowska podpowiedzą, jak to zrobić i po jakie kosmetyki sięgnąć, abyśmy były naturalnie piękne. W numerze nie zabrakło też czegoś dla łasuchów. Zajrzyjcie koniecznie do działu Kuchnia, w którym czekają na was jesienne przetwory, zupy oraz wegańskie i wegetariańskie ciasta!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 wrz 2017
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana
Spis treści Pobierz