Joga. Magazyn Dobrej Energii 01/2018

O jodze praktycznie i teoretycznie. Zestawy asan, porady, sylwetki joginów oraz teksty z filozofii i historii jogi. A oprócz tego medytacja, slowlife, zdrowa kuchnia, terapie naturalne i najlepsze sposoby na stres.
Cena: 15,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Drodzy jogini
To już czwarty numer magazynu Joga! Cieszymy się, że jesteście z nami. Z okazji Nowego Roku chcielibyśmy Wam życzyć wielu powitań słońca, mnóstwa dobrej energii i zapału do codziennej praktyki. No i aby nigdy nie zabrakło Wam chwili dla siebie z kubkiem dobrej, zielonej herbaty i magazynem Joga w ręce.
Początek roku to czas, w którym warto uporządkować pewne sprawy. Zapraszam do lektury artykułu "Posprzątaj swój dom i swoje życie". Przekonacie się, jak ogromny wpływ na codzienne sampoczucie ma umiejętne posprzątanie przestrzeni wokół siebie. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, na jakim etapie zaawansowania jest Wasza praktyka i jak wypadacie na tle innych ćwiczących na sali? Tak, oczywiście, że joga to przecież nie rywalizacja. Zachęcam jednak do przeczytania artykułu Agnieszki Passendorfer "Postępy w jodze. Kiedy zasługujesz na medal". Myślę, że każdy z nas odnajdzie tam cząstkę swoich przemyśleń na ten temat. Koniecznie poczytajcie też "Jak przekonać faceta do jogi?". Gabriela i Antoni, jogowa para, dzielą się z nami swoją historią. A że mamy nowy rok w numerze nie zabrakło także karnawałowych słodkości. Wegańskie i bezglutenowe desery to świetna opcja nie tylko dla joginów i nie tylko w karnawale. Dobrej lektury!
Namaste

Natalia J. Kraus
Redaktor Naczelna

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 sty 2018
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana