Jedz, śmiej się i walcz!

Pyszne jedzenie + pozytywne myślenie = dobry humor!
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 224
Kategorie: Kulinaria
Cena:

Normalna cena: 49,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 27,45 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowy duet pozytywnie zakręconych ludzi stworzył książkę inną niż wszystkie. Jedz, śmiej się i walcz to trochę poradnik motywacyjny, trochę książka kucharska z przepisami na pyszne dania, bo równowaga między potrzebami ciała i duszy jest gwarancją szczęścia. Sięgnij po inspirację jak zdrowo i szczęśliwie żyć!


Dla większości Joanna Jędrzejczyk to nieprzejednana wojowniczka, która z determinacją walczy o swoje. Mało kto wie, że wielokrotna mistrzyni świata w sztukach mieszanych UFC to osoba o gołębim sercu, która swoją empatią i chęcią niesienia pomocy mogłaby obdarować kilka osób. Joasia od lat angażuje się w akcje charytatywne, pomagając między innymi chorym na raka dzieciom. Jak sama mówi – nigdy nie wiadomo, kiedy sami będziemy potrzebowali pomocy… A dobro, które otrzymała w życiu chce rozdawać garściami.


Janek Paszkowski– „cudowne dziecko kuchni” – w 2012 roku podbił serca widzów programu MasterChef. Był najmłodszym uczestnikiem programu i mimo, że nie doszedł do finału, dla wielu to on był zwycięzcą. To doświadczenie później przekuł na ogromny sukces otwierając własną restaurację J: Z wykształcenia muzyk, z zamiłowania kucharz – ze swych potraw potrafi zrobić prawdziwe dzieła sztuki, co docenił sam Jamie Oliver, którego był stażystą. Swoją pasją i doświadczeniem dzieli się w felietonach magazynów kulinarnych i lifestylowych (Jamie Magazine/ Playboy/ Slowly Veggie/ Hipoalergiczni/ Body Challenge) oraz książkach kulinarnych własnego autorstwa. Podobnie jak Joasia chętnie pomaga innym – w 2017 roku wygrał specjalną edycję programu MasterChef, z którego wygrana została przeznaczona na cele charytatywne.


Kiedy spotyka się dwójka tak wyjątkowych ludzi, musi z tego wyniknąć coś dobrego. W swojej książce autorzy zadbali zarówno o strawę dla ciała jak i dla duszy. Część dochodu ze sprzedaży książki postanowili przeznaczyć na fundację onkologiczną.


Joasia przygotowała świetne i poruszające teksty motywacyjne – o tym, co w życiu jest ważne, na czym polega dążenie do celu, o co warto walczyć i że nie zawsze trzeba wygrywać…

I swojej obietnicy dotrzymuje - w książce znajdziemy 60 przepisów na kolorowe, zdrowe, pożywne i przede wszystkim smaczne posiłki, które dadzą siłę do działania i rozpieszczą podniebienia.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381640329
ISBN 978-83-816403-2-9
Gatunek poradnik
Format oprawy 165 x 240 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 224
Autor Jan Paszkowski, Joanna Jędrzejczyk
Data wydania 5 maj 2019