Jak zmieniłam życie w rok?

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 224
Kategorie: Poradniki
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Malwina Bakalarz to autorka słynnego bloga bakusiowo.pl. To także niezwykle kreatywna i przedsiębiorcza żona oraz matka. Jednak przede wszystkim Malwina jest spełnioną i SZCZĘŚLIWĄ kobietą, która postanowiła podzielić się z innymi swoją historią.


Jak udało jej się osiągnąć w życiu harmonię i spełnić marzenia? O tym opowiada w swoim najnowszym przedsięwzięciu, czyli książce „Jak zmieniłam życie w rok?”. Opisując swoją przemianę dotyka takich tematów jak organizacja życia czy zdrowa dieta, subtelnie prześlizguje się po zagadnieniach filozoficznych,
a wszystko to otula ogromnym poczuciem humoru i uzupełnia radami, jakich każda kobieta oczekuje od najbliższej przyjaciółki.


Malwina sukcesywnie realizowała swoje marzenia, spotkała mężczyznę, z którym postanowiła iść przez życie. Urodziła syna, który stał się całym ich światem. Zamieszkała w wymarzonym domu pod Warszawą i w błyskawicznym tempie rozkręciła bloga, który sprawił, że jej praca jednocześnie jest jej pasją. Jednak to pasmo sukcesów zostało zakłócone, kiedy wraz z mężem postanowili postarać się o rodzeństwo dla syna. Mijały miesiące, rok, później kolejny i nic… „Miałam tego wszystkiego dosyć. Podjęłam ostateczną decyzję. Dosyć pędu. Na pierwszym miejscu - zdrowie. O ciąży postanowiłam zapomnieć, puścić to wolno. Widocznie tak musi być. Małymi kroczkami, z potknięciami, ale ciągle do przodu, dopracowywałam kolejne fuszerki mojego funkcjonowania. Nigdy bym nie pomyślała, że na końcu mojej drogi czeka mnie największy cud – upragniona ciąża. Bez wsparcia farmakologicznego, bez wsparcia medycznego…”


Swoją przemianę opisywała na blogu w cyklu zatytułowanym „Rozkminy Malwiny”. 
Z czasem okazało się, że to właśnie te wpisy są najczęściej komentowanymi i najchętniej czytanymi tekstami na jej blogu. Wśród korespondencji od czytelniczek regularnie pojawiały się maile w stylu: „Dziękuję Ci za ten tekst, tak wiele po nim zrozumiałam”, „Malwina, tym tekstem otworzyłaś mi oczy” albo zwykłe: „Czytasz w moich myślach! Mam tak samo jak Ty!”. Postanowiła zebrać wszystkie publikacje i przemyślenia na temat zmian, które wprowadziła w swoim życiu, dzięki którym z „human doing” stała się nareszcie „human being” i okazało się, że stanowią one spójną opowieść, która teraz została zamknięta w ramach książki „Jak zmieniłam życie w rok?”.


Opowiadam o tym, jak zatroszczyłam się o swoje ciało, które nie chciało współpracować, dopóki mówiłam mu: „masz być piękne” i rozkwitło dopiero wtedy, kiedy zapragnęłam, żeby było po prostu zdrowe. Bez katorżniczych treningów i diet.  O tym, jak udało mi się w tych szalonych czasach zwolnić, zorganizować i … tak po prostu, STAĆ SIĘ SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĄ. Bo jak się okazuje, żeby być szczęśliwym, nie trzeba nic osiągać. Kompletnie nic. Wystarczy ogarnąć ten wieeelki bałagan dookoła nas i w nas samych.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381176057
ISBN 978-83-811760-5-7
Gatunek rozwój osobisty
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 224
Autor Malwina Bakalarz
Data wydania 4 kwi 2018