Jak przechytrzyć nieboszczyka

Zaskakująca komedia pomyłek z dreszczykiem
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 320
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Lucyna i Elwira marzą o udanym wypoczynku. Mając w pamięci wakacyjny wyjazd do Grecji sprzed roku, który spełnieniem marzeń zdecydowanie nie był, tym razem postanawiają wybrać się nad polskie morze. Wszystko wydaje się znakomicie układać – domek wynajęty tanio okazuje się uroczy, pogoda – o dziwo – wymarzona, towarzystwo przyjaciółki znakomite. Jedyny problem to… nieboszczyk znaleziony w komórce. Jak bohaterki poradzą sobie z psującym beztroski nastrój faktem?


Wakacyjny czas sprzyja większemu luzowi, zabawie i niezobowiązującym lekturom. Agnieszka Jeż i Paulina Płatkowska – autorki cenione przez czytelniczki za rozbrajający humor i pokrętne, typowo kobiece spojrzenie na świat – przygotowały lekką, zabawną lekturę, którą z przyjemnością można zabrać na plażę lub ogrodowy hamak.


Historia, jak zwykle u nich, miejscami jest nieco absurdalna (jak samo życie), ale przez to wciągająca i pełna nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Jest zatem i śmiesznie, i strasznie. Taka mieszanka emocji daje gwarancję doskonałej, wakacyjnej lektury.


Bohaterki powieści różnią się od siebie jak ogień i woda – Lucyna jest introwertyczną romantyczką pracującą w dziale marketingu firmy oferującej nowoczesne rozwiązania do łazienek, Elwira żywiołową, twardo stąpającą po ziemi panią psycholog i coachem.


Szokujące odkrycie, jakiego dokonuje Lusi w ogrodowej komórce, stanie się początkiem ciągu wydarzeń, które odcisną piętno na losach przyjaciółek. Nieoczekiwana zmiana z beztroskich wczasowiczek w kobiety, które mogą być podejrzewane o mordercze instynkty, wprowadzi w ich życie trochę chaosu, obaw i zrodzi mnóstwo dylematów moralnych. Sprawi również, że Elwira i Lucyna będą musiały się nawzajem wspierać i opracować plan działania. Pomoże im w tym nieoczekiwane pojawienie się przystojnego nieznajomego, co z jednej strony jeszcze bardziej skomplikuje sytuację, ale z drugiej przyniesie bohaterkom nowe możliwości.


Paradoksalnie znalezienie trupa w komórce znajdującej się na wynajętej posesji pomaga kobietom dojrzeć do zmian. Fatalna pomyłka, której padły ofiarą, okaże się zbawcza w skutkach, spowoduje bowiem lawinę zdarzeń, które skierują ich życie na zupełnie nieoczekiwane tory.


Jak kobiety poradzą sobie z zaistniałą sytuacją? Kim okaże się tajemniczy nieznajomy?


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770019
ISBN 978-83-817700-1-9
Gatunek thriller, kryminał, sensacja
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 320
Autor Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska
Data wydania 3 lip 2019