Intryga

Autor: L.J Shen
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 304
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Intryga”, pierwsza książka L.J. Shen z serii „Święci Grzesznicy”, pobudza wyobraźnię i rozpieszcza zmysły. To historia o miłości, afekcie, obsesji i pożądaniu, która w Stanach Zjednoczonych uznana została za najlepszą książkę autorki.  Przepełniona emocjami fabuła sprawi, że Czytelnicy będą współodczuwać razem z bohaterami książki pochłaniając kolejne karty powieści.  Mówi się, że miłość i nienawiść to takie samo uczucie, zależy tylko od okoliczności, w których go doświadczamy. Zatem co tak naprawdę czują do siebie Emilia i Tyran?


Nastoletnia Emilu, wrażliwa i piękna artystka musi przeprowadzić się z rodzicami do Kalifornii ze względu na ich pracę. Matka zostaje pokojówką, ojciec ogrodnikiem w mrocznej posiadłości bardzo bogatych ludzi. Emilia trafia do miejscowej szkoły, gdzie liczą się ubrania i popularność: jest na każdym kroku upokarzana. Jednak najbardziej poniżana czuje się przez swojego rówieśnika Tyrana, syna właścicieli posiadłości, który nieustannie robi jej na złość. To dziwne, bo równie mocno nie może przestać myśleć o jego idealnych rysach twarzy i chłodno-niebieskich oczach. Czemu chłopak uparcie wpatruje się w jej okno, a w końcu zmusza ją, aby wyjechała?


Kiedy po 10 latach Tyran spotyka Emilię w Nowym Jorku historia nabiera rumieńców. Jednak tym razem trudno jest zorientować się, kto kogo chce wykorzystać i gdzie ukryta jest intryga. Obydwoje czegoś od siebie potrzebują. A może na jaw wyjdą inne, prawdziwe uczucia?


– Ciebie też miło widzieć. – Przycisnęłam plecy do ściany, kładąc ręce z tyłu na zimnej powierzchni, szukając w niej ukojenia i ochłody, bo on wzniecił w moim ciele ogień w chwili, gdy tylko się tu zjawił. – Widzę, że w ciągu dekady ze zwykłego dręczyciela stałeś się prawdziwym sadystą. Zaśmiał się, a jego głęboki śmiech sprawił, że zadrżałam na całym ciele. Zamknęłam oczy, a gdy je po chwili otworzyłam, przyjrzałam mu się uważnie. Dzięki temu, że dręczył mnie przez cały rok, stałam się twardsza. Jego żarty dawno przestały mnie boleć. Jego uśmiech zniknął i teraz patrzył na mnie, marszcząc czoło. – Co ty tu robisz, służko? Zrobił krok w moją stronę, ale zamarł, gdy uniosłam rękę, powstrzymując go gestem. Nie mam pojęcia, dlaczego to zrobiłam. Może dlatego, że bolało mnie to, w jakim stanie mnie widział. Bezradną. Niemal półnagą. Spłukaną, zagubioną i taką małą w tym wielkim mieście, które mogło cię pożreć i wypluć, gdy tylko stracisz swoje marzenia i nadzieje. Widział, że znowu stałam się tym, za kogo miał mnie wiele lat temu. Służką. – Ja tu pracuję – powiedziałam w końcu. Przecież to było oczywiste. Znowu zrobił krok w moją stronę. Wyglądał na zrelaksowanego i spokojnego. Ja tym razem wyprostowałam się, unosząc podbródek. Woń jego zapachu – ostra, ziemista, świeża i męska – wypełniła moje nozdrza. Wciągnęłam powietrze i zadrżałam. On zawsze tak na mnie działał. I nienawidziłam siebie za to. – Z tego, co ostatnio słyszałem, pracujesz nad doktoratem ze sztuki. – Uniósł grubą, wygiętą brew, która nadawała mu złowrogi wygląd, jakby chciał zapytać: „Co poszło nie tak?


L.J. Shen to najlepiej sprzedająca się autorka w kategorii współczesnych romansów według USA Today, The Washington Post i Amazon. Seria „Święci Grzesznicy”, którą otwiera powieść „Intryga” składa się z czterech tomów. Wszystkie części serii ukażą się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki w 2018 roku.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381173193
ISBN 978-83-811731-9-3
Gatunek literatura erotyczna
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 304
Autor L.J Shen
Tłumaczenie Sylwia Chojnacka
Data wydania 14 mar 2018