Ilustrowany elementarz do nauki angielskiego i polskiego. Dla dorosłych i dla dzieci

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 192
Kategorie: Dla dzieci
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W swoich książkach Beata Pawlikowska nie tylko opisuje odległe zakątki świata i pozwala ich „dotknąć” za sprawą sugestywnych opisów i pięknych zdjęć. Próbuje także zachęcić do podróżowania, zwłaszcza do samotnych wypraw w nieznane. Autorka zdaje sobie sprawę, że często głównym powodem powstrzymującym ludzi przed podróżami jest nieznajomość języków obcych i obawa przed trudnościami z porozumieniem się. Dlatego też od lat zachęca do nauki tworząc autorskie kursy językowe, które cieszą się dużą popularnością, ponieważ oparte są na intuicyjnym systemie przyswajania wiedzy.


Teraz w ręce czytelników trafia Ilustrowany elementarz do nauki angielskiego i polskiego. Dzięki któremu nauka stanie się jeszcze prostsza i przyjemniejsza.


Najnowszy podręcznik Pawlikowskiej to propozycja wyjątkowa z kilku powodów.


Po pierwsze – zapis wymowy jest „dosłowny”, zapisany linearnie tak, jak dane słowo rzeczywiście się wymawia, z pominięciem niezrozumiałych często znaków fonetycznych. Autorka zadała sobie niemało trudu, aby wiernie oddać brzmienie wyrazów. Dotyczy to zwłaszcza słów polskich, które zapisywała za pomocą dźwięków dostępnych w języku angielskim, co nie jest łatwą sztuką.


Jest to zabieg bardzo upraszczający naukę – nie trzeba zapamiętywać oficjalnych symboli transkrypcji, można skupić się na swobodnym czytaniu rzeczywistego brzmienia słowa i na szybkim przyswojeniu go.


Po drugie – zasady gramatyczne są wyjaśniane bardzo klarownie i uwzględniają faktyczne potrzeby użytkownika języka. Pawlikowska dba o to, aby nie zarzucać uczącego się niepotrzebnymi regułkami – przestawia minimum, które człowiek posługujący się obcym językiem powinien znać. Ćwiczenia podzielone są na te, które przeznaczone dla osób anglojęzycznych i na te dedykowane polskim użytkownikom. Każde z ćwiczeń ma swoje rozwiązanie na końcu podręcznika, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie swojej wiedzy.


Po trzecieElementarz wyróżnia wyjątkowa szata graficzna z charakterystycznymi, często zabawnymi ilustracjami autorki. Jest to niezaprzeczalnym atutem zwłaszcza w przypadku dzieci, które ta forma z pewnością zachęci do nauki. 


Po czwarte – zgodnie z dopiskiem widniejącym na okładce Elementarz jest propozycją zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Materiał jest przedstawiony w prosty i atrakcyjny sposób, dlatego z łatwością poradzą sobie z nim młodsi użytkownicy.


Elementarz do nauki angielskiego i polskiego dla dzieci i dorosłych to pozycja wyróżniająca się na rynku pomocy językowych. Jest podręcznikiem starannie przygotowanym pod kątem potrzeb użytkownika. Materiał przedstawiony jest w prosty, intuicyjny sposób, a co najważniejsze – po przyswojeniu wiedzy z elementarza można z powodzeniem zacząć konwersować w danym języku, będąc pewnym, że codzienne sytuacje nie sprawią żadnego problemu.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381177443
ISBN 978-83-811774-4-3
Format oprawy 210 x 210 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 192
Autor Beata Pawlikowska
Data wydania 5 wrz 2018