DJ Adamus Historia złego chłopca

W książce niczym w klubie alkohol leje się strumieniami, narkotyki są wszechobecne, a dziewczyny łatwe i szybkie.
Wydawnictwo: Edipresse
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 266
Cena:

Normalna cena: 39,99 zł 95% TANIEJ

Special Price 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Adam Jaworski, czyli DJ Adamus.
Człowiek o dwóch obliczach? Jak każdy. To historia bez cenzury. W książce niczym w klubie alkohol leje się strumieniami, narkotyki są wszechobecne, a dziewczyny łatwe i szybkie. Autor przyznaje się do wszystkich grzechów, choć wcale ich nie żałuje. Bez ogródek i w mocnych słowach odziera polską scenę klubową z blichtru i kolorów.
Druga strona? Ma czterdzieści lat. Wytrzeźwiał, dojrzał i nie ma złudzeń. Wie, czym rządzi się rynek, ale nie goni za pieniędzmi. Zwolnił, bo zyskał świadomość tego, co się w życiu liczy. Jego pasją stały się podróże i… kuchnia.
Ale prowokuje jak zawsze. Opowieść naładowana jest historiami, w których odbija się obraz nas samych oraz fascynującej, pulsującej nieznanymi wcześniej rytmami klubowej Polski lat 90. i pierwszej dekady XXI wieku.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379456239
ISBN 978-83-794562-3-9
Gatunek autobiografia, wspomnienia, literatura faktu
Format oprawy 130 x 205 mm
Wydawnictwo Edipresse
Liczba stron 266
Autor Adam Jaworski (DJ Adamus), Piotr Witwicki
O autorze

Adam Jaworski (DJ Adamus)
Polski DJ, muzyk, producent muzyczny, a także dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. W latach 1996–1999 gitarzysta zespołu 3K. Od 2000 roku jako DJ skupił działania na polskiej scenie klubowej. Współtwórca projektu Wet Fingers, który wsławił się remiksami przebojów m.in. "Hi-Fi Superstar" Wandy i Bandy. Zajmował się oprawą muzyczną programu Kuby Wojewódzkiego, Gali Wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej „Fryderyk", a także Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku. Juror czterech edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poza muzyką pasjonuje się kuchnią, jednośladami i podróżami. Jako miłośnik tych ostatnich nakręcił cztery teledyski w różnych miejscach świata (Tokio, Kuba, Islandia)

Piotr Witwicki
Dziennikarz, pisarz. Od 2008 roku pracuje w Polsat News, gdzie jest reporterem i prowadzącym poranne rozmowy polityczne. Pisze reportaże, między innymi dla tygodnika „Polityka”. Współpracuje z serwisem www.300polityka.pl. Na UMK w Toruniu prowadzi zajęcia z dziennikarstwa. W grudniu 2015 roku ukazała się jego debiutancka powieść "Petarda".

Data wydania 23 lis 2016