Happy Detoks

Kompletny, holistyczny przewodnik oczyszczania ciała, umysłu i emocji dla nowoczesnych kobiet, które świadomie podchodzą do kwestii zdrowia i odżywiania oraz które odpowiedzialnie chcą zadbać o swój organizm.
Autor: Kasia Bem
Wydawnictwo: Edipresse
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 224
Cena:

Normalna cena: 39,99 zł 50% TANIEJ

Special Price 20,00 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Autorką książki jest Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadzi 2 blogi o jodze i zdrowym, zrównoważonym stylu życia, a także pisze na ten temat dla prasy oraz występuje w mediach jako ekspert w tej tematyce. W „poprzednim życiu” przez 12 lat głównie dyrektorka w korporacjach, ale również dziennikarka, copywriterka i tłumaczka.

    W swojej pierwszej książce opisuje własną metamorfozę i zachęca czytelniczki do podjęcia 10 – dniowego programu oczyszczającego Happy Detoks, który jej samej pomógł odzyskać zdrowie, spokój 
i doskonałe samopoczucie. Program Happy Detoks łączy w sobie nowoczesne podstawy żywienia z mądrością Wschodu, gdzie jedzenie oraz odpowiednie ćwiczenia, oddech  i medytacja traktowane są jako źródło zdrowia, urody i długowieczności. Program został entuzjastycznie przyjęty przez setki kobiet, które wzięły w nim udział.
    Ksiażka „Happy Detoks” to inspirujące i motywujące do zmiany nawyków kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu, które czyta się jednym tchem. Czytelniczki znajdą w niej min.: opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia. 10 – dniowa dieta oczyszczająca Happy Detoks oparta jest na produktach, które przywracają w organizmie najkorzystniejszy wskaźnik pH. Różnorodne pomysły na zaskakująco proste przepisy - w książce jest ich około 50 - z powszechnie dostępnych produktów będą inspiracją dla wszystkich tych, którzy zamiast stosowania tzw. diety cud, chcą nauczyć się holistycznego podejścia do żywienia, które zaowocuje poczuciem harmonii, spokoju i równowagi.
Książka Kasi Bem uzyskała przychylne recenzje:

   „Kasia sama w sobie jest najlepszą reklamą swojej książki. Przemielona przez życie i korporacje, wykonała szybkiego psa z głową w dół i przez kobrę uciekła do przodu. Ja Kasię nazywam „Jogobella“. Nikt bardziej uroczo nie wprowadza w świat jogi. Robi to z humorem i z pewnością osoby, która świadomie dokonała wyboru i która bardzo dobrze wie, co nam w duszy gra, co nas ciśnie i co jak maszynka nas mieli. W świecie, mobbingów, stressingów i innych chorych „ingów“ warto nawrócić się na „Kasing“.
Szymon Majewski     
 
   „Kasia Bem dostarcza nam w przystępny sposób wielu dowodów na to, że dochodzenie do prawdy o samym sobie nie musi wiązać się z udręką i ascezą. Jej książka to synteza wielu dziedzin, poczynając od mikrobiologii, a kończąc na jodze. Przez pryzmat własnych doświadczeń przekonuje, że wszystko w naszym życiu jest możliwe. Nie bez kozery została onegdaj także i moją nauczycielką.”
Anna Jurksztowicz
 adres bloga: www.kasiabem.com

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379895656
ISBN 978-83-798956-5-6
Gatunek poradnik
Format oprawy 178 x 226 mm
Wydawnictwo Edipresse
Liczba stron 224
Autor Kasia Bem
Data wydania 31 mar 2015