ALABAMA Summer. Gdy upadnę

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 472
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W miasteczku Ruxton znowu kipi od namiętności i gorących uczuć. Tym razem za sprawą Beth i Reeda. Nie może być inaczej, kiedy spotykają się kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Reed Tennyson kiedyś został zraniony, tak bardzo, że postanowił od tej pory wykorzystywać kobiety jedynie do seksu. Beth zaś ma za sobą trudne dzieciństwo z matką narkomanką, po śmierci której została bezdomna... Czy tych dwoje odnajdzie szczęście? Gdy upadnę” J. Daniels to trzecia powieści z  serii Alabama Summer.


Beth jest 22 letnią kobietą, która przyjeżdża do Ruxton, żeby zamieszkać ze swoim wujostwem. Z biegiem czasu poznajemy jej całą historię, która pomału składa się w pełen obraz z pojedynczo dawkowanych wspomnień.


Los dotkliwie doświadczył dziewczynę - straciła matkę i została zupełnie sama. Pieniądze szybko się skończyły i była zmuszona zamieszkać w samochodzie bez środków do życia. W między czasie pojawił się Rocco, niczym rycerz na białym koniu obiecał jej ratunek i szczęśliwe życie. Szybko się jednak okazało, że sielanka nie będzie trwać długo... „Przyjaciel” zmienił się w gnębiciela, który na każdym kroku udowadniał dziewczynie jej niższość i czerpał przyjemność z jej bezradności.


Wybawienie przychodzi wraz z odnalezionym w pudełku z pamiątkami po matce zdjęciem cioci Hattie, o której istnieniu dotąd nie wiedziała. Dziewczyna nie może uwierzyć we własne szczęście, kiedy udaje jej się odnaleźć krewną, a ta zaprasza ją do siebie. Beth wyrusza w podróż do Alabamy. Nareszcie nie będzie sama!


Normalni ludzie panikują, budząc się w obcym miejscu. To, co nieznane, jest zawsze przerażające w porównaniu z tym, co znajome, ale ja chyba nie jestem normalna. Nie czuję nic poza radością, której nie odczuwałam od bardzo dawna, może nigdy, kiedy uświadamiam sobie, dlaczego znajduję się w tym pokoju, a nie w sypialni Rocco.


Zadzwoniłam wczoraj do ciotki, o której istnieniu nie wiedziałam. Jechałam osiem godzin z Louisville do Ruxton i byłam zbyt zmęczona, by zrobić cokol­wiek poza padnięciem na twarz na tę kołdrę w pięk­nej poszwie.


Uśmiecham się w poduszkę na wspomnienie przyjazdu do Alabamy.


Na miejscu okazuje się, że miasteczko Ruxton, jest uroczym miejscem pełnym przyjaznych ludzi. Beth zaraz po swoim przyjeździe spotyka niezwykle przystojnego Reeda, z którym połączy ją gorąca namiętność. Ich wspólna droga będzie jednak długa i wyboista, bowiem każde z nich skrywa traumatyczną przeszłość. Czy uda im się pokonać przeszkody?


Reed kiedyś został głęboko zraniony przez dziewczynę i nie potrafi, ani nie chce zaufać żadnej innej. Od dziewięciu lat traktuje kobiety bardzo przedmiotowo wykorzystując je wyłącznie do zaspokajania męskich potrzeb. Chętnych do bycia wykorzystanym nie brakuje, w końcu Reed  to niezwykle pociągający mężczyzna…


Wstaje i poprawia spódniczkę. Jej usta szukają moich, ale przekrzywiam głowę tak, że jej pełne wargi trafiają w moją szczękę.


– Żadnego całowania – mówię


Wzbudza to jej zaciekawienie. Unosi brwi w oczekiwaniu na ciąg dalszy.


– Nie robię tego. Przykro mi. Będę pieprzyć cię tak długo, aż będziesz miała problemy z chodze­niem, ale cię nie pocałuję. Nie mam takiego zamiaru. Jedź za mną. Możesz zostać na noc, ale pierwsze, co zrobisz rano, to odejdziesz. Mam jutro mnóstwo spraw do załatwienia.


Nieprawda. Nie mam na jutro żadnych planów. (…) Sam seks. Ta laska musi wiedzieć tylko, jak pieprzę, a nie dlaczego tak, a nie inaczej. To nie będzie nic osobistego. To mój penis się z nią zaznajamia, nie ja. Koniec dyskusji.


Mężczyzna nie wyobraża sobie, żeby potrafił jeszcze kiedykolwiek z kimś się związać. Aż do momentu, kiedy po raz pierwszy ujrzy Beth i kiedy ta nieoczekiwanie go pocałuje. Od tej chwili jego skorupa zaczyna pomału pękać, a tych dwoje nieśmiało zbliża się do siebie. Pomagają im w tym przyjaciele – znani z poprzednich części serii – Mia, Tessa, Ben i Luke.


Trzy dni. Trzy pieprzone dni, a ja nadal nie potrafię otrząsnąć się po tym cholernym pocałunku. Mój kutas przypomina o sobie za każdym razem, gdy myślę, że jakoś poradziłem sobie z tymi jej przeklętymi ustami. Do diabła z nim! Nie będę walić konia do jednego pocałunku. Walę go, wyobrażając sobie jej seksowne drobne ciało przywiązane do mojego łóżka, podczas gdy ja rytmicznie w nią uderzam. Ale nie do pocałunku.


(…) Rozlega się dzwonek nad drzwiami wejściowymi, patrzę na piękną dziewczynę, która najwyraźniej ma zrujnować mi życie.


Ma na sobie spraną koszulkę z Erikiem Claptonem, podarte dżinsowe szorty i martensy w kolorowe kwiatki. Po raz pierwszy mam okazję przyjrzeć się ciału, któremu dawałem klapsy, które ssałem i pie­przyłem w głowie przez ostatnie trzy dni. Mój kutas robi się sztywny tak szybko, że można by pomyśleć, że ona ma na sobie tylko te pieprzone buty.


Pożądanie jest od początku magnesem, który przyciąga ich do siebie. Pragną się wzajemnie i ten pociąg nie daje im o sobie zapomnieć. Mimo wielu obaw i ostrożności zbliżają się do siebie i dają się ponieść gorącej namiętności.


Gdyby mnie nie trzymał, chyba bym odfrunęła. Zaczynam tracić rytm. Nie ma żadnego schematu, moja dłoń porusza się na jego penisie zupełnie nieprzewidywalnie. W tym czasie Reed cały czas wypowiada moje imię. Robi to w bardzo erotyczny sposób. Jęczy, wciska je w moją skórę, szepcze we włosy. Nigdy dotąd nie byłam tak podniecona od jednego słowa. I tym słowem jest moje imię. Moje imię. Wyobrażacie sobie?


Prowadzenie narracji z punktu widzenia dwojga głównych bohaterów daje możliwość śledzenia ich wewnętrznych rozterek i zrozumienia niejasnych z pozoru motywacji. Dzięki temu zabiegowi można też obserwować, jak między bohaterami rodzi się uczucie.


Czy przezwyciężą początkową nieufność i lęk przed kolejnym zranieniem?


Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381177184
ISBN 978-83-811771-8-4
Gatunek literatura obyczajowa
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 472
Autor J. Daniels Daniels
Data wydania 23 maj 2018