Farciara

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 200
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Natalia skończyła prestiżowe studia w Paryżu i Londynie i właśnie ma rozpocząć wymarzoną pracę w prestiżowej kancelarii w Warszawie. Przed podjęciem pracy wybiera się na zasłużone wakacje. Podczas nich poznaje przystojnego ratownika Wiktora, z którym spędza kilka gorących dni i nocy, doskonale się bawiąc… Mężczyzna nie pojawia się jednak na spotkaniu, które ma być ich pożegnaniem.


Jednak to nie koniec ich znajomości. Natalii spotka go ponownie w swojej nowej pracy w roli… szefa. I odtąd nic nie jest łatwe…


Natalia do wszystkiego w życiu doszła ciężką pracą – wyrwała się z domu niezamożnych rodziców i wywalczyła stypendium na prestiżowej paryskiej uczelni dzięki determinacji i nauce. Uciekła od pijącego ojca, który powtarzał jej, że do niczego w życiu nie dojdzie, a studia to strata czasu.


Zmiana środowiska, zachłyśnięcie się życiem europejskich metropolii otworzyło przed nią nowe perspektywy.


Po powrocie do kraju Natalia podejmuje nową pracę, w której niestety szybko przekonuje się czym jest korporacyjne piekiełko. Pada ofiarą intrygi ze strony jednej z pracownic, co definitywnie powstrzymuje ją przed związaniem się z pociągającym szefem. Zresztą Wiktor okazuje się niepoprawnym kobieciarzem, nietracącym żadnej okazji…


Dzisiejszy wieczór miał spędzić w towarzystwie młodych i niegrzecznych dziewcząt w mieszkaniu jednej z nich. Ich spotkania zawsze były udane, przynosiły relaks i zapomnienie. Na myśl o poprzednich takich wieczorach poczuł przypływ energii. Wstał i podszedł do biurka. Zamyślił się na chwilę, spojrzał przez okno na ulice tętniące życiem. Poczuł dziwną pustkę i niespełnienie, ale szybko zasiadł do pracy, by nie mieć czasu na prywatne przemyślenia i analizy. Spełniał się zawodowo i sprawdzał się jako prawdziwy samiec alfa: zdobywał przecież rzesze kobiet. „Czego chcieć więcej?” – myślał z dumą. „Mam wszystko, o czym marzy mężczyzna. Dobrze płatną pracę i piękny apartament blisko centrum. Szybki samochód i seks z wieloma pięknymi kobietami. Jestem człowiekiem spełnionym!”.


Życie uczuciowe bohaterki komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy podczas służbowego wyjazdu do Paryża spotyka swoją dawną miłość – Jean-Christophe’a. Urok przystojnego francuskiego arystokraty sprawia, że dawne uczucia odżywają z zdwojoną siłą. Natalia zaczyna żyć na walizkach podróżując między Warszawą, Paryżem a Niceą. Rozpieszczana przez Christophe’a żyje jak w bajce o Kopciuszku, w której wystawne bankiety, drogie prezenty stają się codziennością.


Jean ­Christophe lubił to miejsce. Uważał co prawda, że nie znajduje się w najlepszej dzielnicy, a willa jest dość skromna, jednak kilka lat temu postanowił się wyprowadzić z rodzinnej posiadłości na Mont Boron i kupił ten dom. Przypominał mu on o niezależności i z tego powodu był dla niego bezcenny. Natalia uważała, że to wspaniała rezydencja. Willa królowała na szczycie wzgórza. Ogromne okna pięciu sypialni, podobnie jak salonu, były zwrócone w stronę morza i szlaku wiodącego do portu w Nicei. W dzień lazur wody zlewał się z błękitem nieba, a nocą morską czerń rozświetlały nabrzeżne lampy i światła statków majaczące na horyzoncie. Tu czas zwalniał, a kolejne godziny były odmierzane lenistwem i posiłkami.


Szczególnie lubiła spędzać czas przy basenie. Zafascynowana obserwowała przelewającą się wodę i ulegała iluzji, że wpływa ona do morza. Natalia słuchała cykad i zadawała sobie pytanie, czy to wszystko jest realne. Odnosiła wrażenie, a właściwie żywiła obawę, że za chwilę zgłosi się do niej wierzyciel i zażąda zwrotu... życia pożyczonego od Jeana- ­Christophe’a.


Jednak nie tylko francuski kochanek zaprząta myśli młodej prawniczki – na horyzoncie pojawia się kolejny, tym razem tajemniczy, wielbiciel uwodzący dziewczynę romantyczną korespondencją i wyszukanymi prezentami. Wydaje się, że doskonale zna dziewczynę, lecz Natalia nie potrafi odgadnąć, kim może być ten romantyk.


Poczuła się zdezorientowana. Raz jeszcze spojrzała na treść wiadomości i wybrała opcję „Odpowiedz”.


„Kim jesteś?” – pisała. – „Myślałam, że wiem i kilka minut temu zrobiłam z siebie kretynkę. Ty wiesz o mnie wszystko, nawet kiedy mam urodziny, ja o Tobie nic, nawet nie znam Twojego imienia. Poza tym to bardzo drogi prezent i chociaż bardzo mi się podoba, nie mogę go przyjąć”.


Kilka minut później dostała odpowiedź: „Kretynkę?;) Jestem ciekaw, co takiego zrobiłaś;) Pięknej kobiecie wszystko się wybacza, więc się nie martw;) Prezentów od serca nie można oddawać... i dlatego niestety musisz go zatrzymać;). Kim jestem? Przecież wiesz, dobrze mnie znasz. Kimś, kto Cię lubi. Kto zawsze chętnie pomoże. Kimś, kto uwielbia sprawiać Ci niespodzianki. Dla kogo Twój uśmiech jest słońcem na pochmurnym niebie. Znasz moje słabości i sekrety. Tak naprawdę, wiesz o mnie więcej niż moi realni przyjaciele;) A imię? Czy ono jest aż tak ważne?


Kim okaże się tajemniczy adorator? Kogo wybierze Natalia? – cudownego i szaleńczo zakochanego w niej Christophe’a, przebojowego i pewnego siebie Wiktora czy romantycznego i tajemniczego wielbiciela? Czy dziewczyna da się ponieść podszeptom serca i postawi wszystko na jedną kartę? Czy uda jej się odnaleźć szczęście, którego tak mocno pragnie…?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381177047
ISBN 978-83-811770-4-7
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 200
Autor Dorota Wachnicka
Data wydania 4 lip 2018