Sekrety Sztokholmu

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 350
Cena:

Normalna cena: 29,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 14,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Lennie Lee kieruje popularnym magazynem dla mężczyzn, mieszka w luksusowym apartamencie i nieustannie otaczają go piękne kobiety. Ale dobra passa się kończy. Nakład leci w dół. Przyjaciele odwracają się od niego. I kiedy wszystko wydaje się zmierzać w złą stronę, znajo­my biznesmen zleca mu zorganizowanie imprezy stulecia. Czy pieniędzy wystarczy na rozwiązanie wszystkich problemów Lenniego?
Młoda dziennikarka Solveig Berg, szukając sensacji, popełnia karygodny błąd, traci pracę i zostaje zepchnięta na boczny tor. Pustka i samotność budzą mroczne wspomnienia. Solveig zrobi wszystko, żeby wrócić do gry.
Kiedy policja znajduje zwłoki modelki i blogerki Jennifer Leone, drogi Lenniego i Solveig się przecinają. Nieoczekiwanie dochodzi do wielu wstrząsających zdarzeń.
Sekrety Sztokholmu to trzymający w napięciu thriller, którego akcja rozgrywa się w pełnych blichtru restauracjach z wyższej półki i przeżywa­jącej kryzys redakcji. Książka opowiada o pogoni za uznaniem i miłością we współczesnym Sztokholmie i zadaje pytanie, komu tak naprawdę można zaufać w grze bez reguł.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381170314
ISBN 978-83-811703-1-4
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 350
Autor Hanna Lindberg
Tłumaczenie Agata Teperek
Data wydania 14 cze 2017