Trylogia namiętności. Dusza

Autor: Audrey Carlan
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 472
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Niebezpieczny stalker wygrywa… Gillian jest przetrzymywana przez maniakalnego adoratora w zatęchłym schronie odurzana narkotykami, przykuta łańcuchami do ściany. Dziewczyna jest przerażona i wycieńczona. Szaleniec pragnie tylko jednego -  żeby znowu byli razem. Próbuje zmusić dziewczynę, by go pokochała. Tymczasem narzeczony Gigi szaleje z niepokoju i robi wszystko, żeby ją odzyskać. Wyrusza z osobistym ochroniarzem i agentami FBI na poszukiwania. Zaczyna się gorączkowy wyścig z czasem…


Kiedy Chase i agenci natrafiają na ślad porywacza i odnajdują jego kryjówkę, wydaje się, że Gigi jest ocalona. Narzeczony zabiera ją do pilnie strzeżonej willi, gdzie oboje próbują wrócić do normalności. Mężczyzna otacza swoją wybrankę czułą opieką nie odstępując jej na krok. Ona pomału otrząsa się z koszmaru, a ich związek na powrót staje się bardzo gorący.


W korytarzu słyszę śmiech. Otwieram drzwi i widzę cztery kobiety w najokropniejszych dresach w groszki, jakie w życiu widziałem, a trzy z nich są pijane jak bele.


– Skarbie! – woła Gillian, biegnie przez pokój i skacze mi w ramiona z takim impetem, że chwytając ją, cofam się parę kroków, a nasze ręce i nogi tworzą plątaninę. Odzyskując równowagę, ledwie udaje mi się złapać oddech, gdy zasypuje mnie pocałunkami. Na szyi, twarzy, ustach czuję jej wilgotne wargi.


– Jesteś tak cholernie seksowny! – Odwraca głowę


w stronę dziewczyn, jednocześnie ściskając moją szyję, a nogami obejmując mnie w pasie. – Czyż nie jest seksowny?


– Bardzo! – potwierdza Kathleen.


– Seksowny jak diabli – mówi Bree i pociera swój ogromny brzuch. Przez ostatni tydzień znacznie się powiększył.


Muy caliente – przyznaje Maria. Widać, że płynie w niej hiszpańska krew.


Gillian mnie całuje, a ja nie protestuję, bo po spotkaniu w sprawie jej ochrony nasz fizyczny kontakt jest mi bardzo potrzebny. Smakuje ciężkim czerwonym winem i gdyby nie to, że wspaniale bawi się z przyjaciółkami, natychmiast bym ją zabrał do naszego pokoju i wziął bez zastanowienia. Odwracam jej głowę i głęboko wsysam się w usta. Gillian mruczy i ten dźwięk przenika mnie aż do krocza.


Powrót do normalnego życia nie jest jednak łatwy, bo psychika dziewczyny bardzo ucierpiała, a świadomość, że niebezpieczny szaleniec nie został ujęty potęguje atmosferę strachu. On natomiast nie daje za wygraną i obmyśla plan ponownego uprowadzenia obiektu swego pożądania. Nie cofnie się przed niczym – zabijanie to dla niego sztuka, w której pragnie się doskonalić.


Ta kobieta była ohydną jędzą, która wrzeszczała na moją doskonałą dziewczynę i sprawiła, że ta czuła się niewystarczająco dobra. Nikomu nie pozwolę wywoływać w niej takiego poczucia. A ta kobieta nie chciała się zamknąć. Ostrzegłem ją, ale... nie słuchała. Nie można mnie winić za to, że ją wykończyłem. Każdy, kto ma jaja, na moim miejscu zrobiłby to samo. Skróciłem cierpienia Gillian i światu, podrzynając gardło tej starej wiedźmie. Rany, nieźle to wyglądało, kiedy przeciągałem ostrze po bladej skórze na szyi jak u indyka, a krew spływała z niej jak wodospad.


Stojąc nad tym wrednym babsztylem, też miałem piękny widok. Krew toczyła się jak fala na piaszczystą plażę. To było magiczne.


Na domiar złego udaje mu się zmienić tożsamość i wygląd na tyle, że nierozpoznany zatrudnia się jako pracownik ochrony u Chase’a. Jest teraz bardzo blisko swojej ofiary i czeka na dogodny moment, aby zaatakować. Kiedy narzeczeni udają się potajemnie w podróż do Irlandii, aby w końcu wziąć ślub, stalker nie cofnie się przed niczym, aby „odzyskać swoją dziewczynę”. Jego ofiarą padnie najlepsza przyjaciółka Gillian – Kate. Wiadomość o zamachu na jej życie wstrząśnie Gillian i każe jej powrócić do San Francisco.


Tutaj rozpocznie się ostateczna rozgrywka. Kto wyjdzie z niej cało? Duszna atmosfera ciągłego zagrożenia i nieoczekiwane zwroty akcji w trzeciej części „Trylogii namiętności” już w lipcu.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381177757
ISBN 978-83-811777-5-7
Gatunek thriller erotyczny
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 472
Autor Audrey Carlan
Data wydania 4 lip 2018