Dom tajemnic

Misternie skonstruowana intryga kryminalna
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 328
Kategorie: Kryminały
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Reality show „Dom tajemnic” zapowiada się na niekwestionowany HIT nowej ramówki wiodącej stacji telewizyjnej, Tele-Pol. Czy jest coś co może pójść nie tak? Oczywiście!


Zacznijmy choćby od trupa, który pojawia się już w pierwszych minutach premierowego odcinka na żywo…

Alek Rogoziński, jak mało kto, potrafi rozbawić swoich czytelników, choć jego bohaterom nie zawsze jest do śmiechu. Najnowsza – dwunasta już w jego dorobku – książka autora trzyma wysoki poziom, gwarantując czytelnikom to, do czego przez lata się przyzwyczaili – wciągającą intrygę i komizm, wywołujący trudne do opanowania salwy śmiechu.


„Dom tajemnic” to dowód na to, że autor jest wnikliwym obserwatorem świata popkultury i show-biznesu. Środowisko celebryckie ukazane jest tu w krzywym zwierciadle, ale bez nadmiernej złośliwości czy hejtu. Dodatkową zabawę z pewnością zapewni próba odnalezienia pierwowzorów występujących w książce, charakterystycznych, kreślonych pewną kreską postaci.


Misternie skonstruowana intryga kryminalna i chęć poznania odpowiedzi na pytanie - kto stoi za kolejnymi morderstwami w „Domu tajemnic” sprawi, że czytelnik nieraz będzie musiał walczyć z pokusą, aby przeskoczyć kilka zdań lub stron do przodu. Od tej książki po prostu nie sposób się oderwać!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770064
ISBN 978-83-817700-6-4
Gatunek kryminał
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 328
Autor Alek Rogoziński
Data wydania 18 wrz 2019