Czarny kryminał Tom 8

Festung w Breslau
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.


Tom 8

Wrocław, wrzesień 1945 roku. W obleganym przez Armię Czerwoną mieście-twierdzy, ludzie walczą o każdy dzień, przetrwanie staje się jedyną wartością, a moralność przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie... Wśród gruzów pięknego niegdyś miasta, kapitan Eberhard Mock rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa młodej Niemki. Wie, że powinien wyjechać, bo śmierć czai się wszędzie, ale zagadka tajemniczego morderstwa nie daje mu spokoju. Jednak by ją rozwiązać, musi najpierw zmierzyć się z własnymi demonami.


Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771313
ISBN 978-83-817713-1-3
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 14 lis 2019