Czarny kryminał Tom 6

Koniec świata w Breslau
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 336
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.


Tom 6

Wrocław, zima 1927 roku. W mieście grasuje seryjny morderca, który zostawia za sobą krwawe ślady. Przy zwłokach ofi ar policja znajduje kartki z kalendarza. Kim może być zabójca? Jak zapobiec kolejnej zbrodni? Odpowiedź na te pytania zna tylko jedna osoba – komisarz kryminalny Eberhard Mock. Nie może jednak w pełni oddać się śledztwu, bo jest zajęty problemami swego bratanka i młodziutką żoną Sophie. Rodzinne kłopoty sprawiają, że zaczyna szukać zapomnienia w świecie trunków i kulinarnych eskapad. Tymczasem morderca wciąż wyprzedza Mocka o krok...


Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771290
ISBN 978-83-817712-9-0
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Liczba stron 336
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 17 paź 2019