Czarny kryminał Tom 5

Dżuma w Breslau
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 256
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.


Tom 5

Wrocław, lata 20. XX wieku. W makabrycznych okolicznościach giną dwie prostytutki. Podejrzenie pada na nadwachmistrza Eberharda Mocka, bo ktoś wcześniej bardzo się o to postarał... Przyparty do muru Mock chce dowieść prawdy i nie cofnie się przed niczym, nawet jeśli na drodze do sprawiedliwości stanie mu sama policja kryminalna i pewne tajemne bractwo


Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771283
ISBN 978-83-817712-8-3
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Liczba stron 256
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 3 paź 2019