Czarny kryminał Tom 16

Władca Liczb
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.


Tom 16

Wrocław,1956 rok. Hrabia Władysław Zaranek-Plater powierza komisarzowi Popielskiemu nietypowe zadanie: ma udowodnić, że brat hrabiego – Eugeniusz – jest chory psychicznie. Gdy jednak Popielski zaczyna zgłębiać teorie głoszone przez Eugeniusza, dochodzi do wniosku, że pod maską szaleńca kryje się genialny matematyk. Przez Wrocław przelewa się bowiem fala dziwnych samobójstw i wszystko wskazuje na to, że mają one wiele wspólnego z zagadką tajemniczego Belmispara, którą rozwiązał obłąkany( a może jednak nie?) naukowiec.


Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771702
ISBN 978-83-817717-0-2
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 5 mar 2020