Czarny kryminał Tom 15

Arena szczurów
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.


Tom 15

Rok 1948, nadmorskie Darłowo rządzone przez agentów UB i czerwonoarmistów. Były komisarz Edward Popielski po ucieczce z Wrocławia ukrywa się w spokojnym miasteczku, udając porządnego obywatela. Skrywa jednak pewien sekret. Gdy w Darłowie zaczynają ginąć kobiety, Popielski wszczyna własne, tajne śledztwo. Poszukiwania tajemniczego mordercy zaprowadzą komisarza do miejsca, w którym nikt nie chciałby się znaleźć – epicentrum zła i cierpienia, z którego nie można uciec, dopóki nie pokona się własnych demonów.


Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771696
ISBN 978-83-817716-9-6
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 20 lut 2020