Czarny kryminał Tom 14

W otchłani mroku
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.


Tom 14

Rok 1946, niemiecki Breslau staje się polskim Wrocławiem. Dawny lwowski komisarz, Edward Popielski, przyjmuje zlecenie od profesora fi lozofi i prowadzącego tajne komplety. Nauczyciel obawia się, że wśród jego uczniów jest ubecki agent. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy kolejno zaczynają ginąć uczennice podziemnego liceum. Popielski przekonuje się, że każdy krok w śledztwie oznacza przekroczenie granic. Aby rozwiązać zagadkę musi zanurzyć się w otchłań mroku i poznać miejsca, do których nikt nie chciałby dotrzeć...


Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771689
ISBN 978-83-817716-8-9
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 6 lut 2020