Czarny kryminał Tom 12

Głowa Minotaura
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!


Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.

Tom 12

Breslau, styczeń 1937 roku. Makabryczny mord dokonany na młodej cudzoziemce stawia na nogi całą policję. Tropy wskazują na to, że ofi ara miała związek z obcym wywiadem. Do akcji wkracza kapitan Abwehry Eberhard Mock. Szybko orientuje się, że – by rozwiązać zagadkę brutalnej zbrodni – musi wyjechać do Lwowa. Tam spotyka komisarza Edwarda Popielskiego. Policjanci łączą siły, ale morderca, ochrzczony przez media Minotaurem, śledzi ich każdy ruch i świetnie nimi manipuluje. Czy Mockowi i Popielskiemu uda się w końcu go dopaść? Jakie granice będą musieli przekroczyć, by stanąć w obronie sprawiedliwości?

Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771665
ISBN 978-83-817716-6-5
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 9 sty 2020