Czarny kryminał Tom 11

Rzeki Hadesu
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!


Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.

Tom 11

Wrocław 1946 rok. Komisarz Edward Popielski, zwany Łyssym, po latach wojennej zawieruchy musi ukrywać się przed służbami bezpieczeństwa. Kiedy jednak dochodzi do porwania córki ofi cera UB, Popielski znów wkracza do akcji. Zbrodnia przypomina bowiem sprawę sprzed lat, którą zajmował się kiedyś we Lwowie i której nie udało mu się doprowadzić do końca. W rozwiązaniu zagadki Łyssemu pomaga jego dawny znajomy Eberhard Mock. Czy dwóm komisarzom uda się pokonać demony przeszłości i wyrównać rachunki z dawnymi wrogami?

Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771658
ISBN 978-83-817716-5-8
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 23 gru 2019