Czarny kryminał Tom 10

Liczby Charona
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2019
Kategorie: Kolekcje
Cena:

Normalna cena: 19,99 zł 25% TANIEJ

Special Price 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wyjątkowa kolekcja kryminałów w stylu retro najpopularniejszych polskich autorów!


Czarny kryminał to seria 23 wyjątkowych powieści dla miłośników kryminałów autorstwa m.in. Marka Krajewskiego, Zbigniewa Zborowskiego, Maryli Szymiczkowej i Katarzyny Kwiatkowskiej. Amatorzy gatunku znajdą tu wszystko, czego pragną: tajemnicze zbrodnie, nieoczywiste rozwiązania, bohaterów, którzy pod maską cynizmu kryją wrażliwość i nie raz potrafi ą zaskoczyć nieszablonowym tokiem myślenia... Dodatkowym atutem serii jest jej klimat retro, więc to idealna propozycja dla czytelników, którzy szukają inteligentnych kryminałów z nutką dekadencji.

Tom 10

Lwów, maj 1929 roku. Komisarz Edward Popielski po konflikcie z przełożonym zostaje wyrzucony z policji. Z trudem wiąże koniec z końcem, udzielając korepetycji z łaciny i matematyki. Niespodziewanie trafia mu się jednak szansa na rehabilitację: w mieście grasuje seryjny zabójca, który zostawia tajemnicze listy w języku hebrajskim. Aby odkryć kim jest morderca, Łyssy musi użyć nie tylko swoich matematyczno-lingwistycznych talentów, ale też przekonać się, że czasami miłość i sprawiedliwość bywają równie ślepe...

Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771337
ISBN 978-83-817713-3-7
Gatunek kryminał
Format oprawy 132 x 200 mm
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Marek Krajewski
O autorze Autor bestsellerowych powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, których przekłady ukazały się w dziewiętnastu krajach. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny, miłośnik filozofii starożytnej.
Data wydania 12 gru 2019