Cudne manowce, czyli sielsko ze szczyptą luksusu

Wszystko, co w Polsce najlepsze
Autor: Magda Grzebyk
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 224
Kategorie: Kulinaria
Cena:

Normalna cena: 49,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 32,44 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Autorka jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce "Krytyka Kulinarna", charyzmatyczna Magda Grzebyk, odkrywa wszystkie karty.


Oto książka o miejscach, do których warto uciec w weekend, żeby zapomnieć o morderczym tempie. Dobrze się wyspać, pięknie wstać i zjeść śniadanie przygotowane z lokalnych i naturalnych składników. Do tego regionalne przepisy przypominające o naszym kulinarnym dziedzictwie.


"Człowiekowi po trzydziestce uruchamia się czynnik zupełnie innego odkrywania i smakowania naszego kraju. Czasami – jak to mówimy – planowanego zgubienia się. Książka "Cudne Manowce", jak sama nazwa wskazuje, cudnie do tego zachęca. A co więcej, jest gotowym i kompletnym przewodnikiem po świetnych miejscach. Na dobre kilka lat takiego podróżowania".
Ania i Marcin Nowakowie, Wędrowne Motyle


"To do osób, którym ufam, zwracam się z pytaniem: dokąd jechać? Magda jest szczera w swoich wyborach i wie, co dobre. Przed Wami efekt jej długiej podróży, okraszony pięknymi zdjęciami i mnóstwem przydatnych informacji oraz przepisów. Fantastyczny przewodnik, który przyda się w planowaniu wypraw do miejsc, gdzie można naładować wewnętrzne akumulatory. Polecam gorąco!".
Eliza Mórawska-Kmita, White Plate


"Panie, Panowie. Pakujcie do samochodów dzieci i manatki, zostawcie w domu problemy – oto Magda Grzebyk wyciąga z Polski to, co w niej najlepsze. Stylowe pensjonaty z kameralną ofertą noclegową na cztery pokoje i kuchnią najbardziej regionalną z możliwych. Ona tam wszędzie była, spała, zwiedzała i kosztowała. A teraz wyselekcjonowane obiekty noclegowe podaje nam na tacy, na deser serwując pyszne przepisy. Do zobaczenia, Polsko!".
Magdalena Kostyszyn, Ch*owa Pani Domu

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770361
ISBN 978-83-817703-6-1
Format oprawy 165 x 240 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 224
Autor Magda Grzebyk
Data wydania 11 gru 2019