Codziennie pewna siebie. 8-tygodniowy trening budowania pewności siebie dla kobiet

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 272
Kategorie: Psychologia
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Krok po kroku książka poprowadzi Cię coraz bliżej Ciebie samej, pomagając Ci stać się kobietą bardziej świadomą swojej wartości, odnaleźć w sobie siłę i nabrać wiary we własne możliwości, abyś mogła śmiało sięgać po to, czego pragniesz.


W książce znajdziesz:
         •      ponad 24 ćwiczenia, które pomogą Ci zbudować kobiecą pewność siebie
         •      prawdziwe historie kobiet, które dzięki opisanym w książce metodom odmieniły
                 swoje życie
         •      zadania rozwojowe, które pomogą Ci wyjść ze strefy komfortu i zacząć sięgać po to,
                 czego pragniesz

Ta książka jest przeznaczona dla kobiet, które:
         •      Chcą poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie, ale nie wiedzą od czego zacząć
         •      Potrzebują wyzwolić odwagę, aby zacząć działać
         •      Chcą zacząć pozytywnie o sobie myśleć, ale nie wiedzą jak to zrobić
 

A także dla trenerów i coachów, którzy chcą poznać oryginalne praktyki i narzędzia, dzięki którym będą skuteczniej wspierać swoich klientów w budowaniu pewności siebie. Z książki dowiesz się także jak pomagać nabierać pewności siebie swojemu partnerowi, dziecku, koleżankom w pracy czy przyjaciółkom.
 

Pewność siebie już w Tobie jest, a ta książka pomoże Ci ją wydobyć. W książce znajdziesz 8-tygodniowy trening, który w radykalny sposób odmieni Twoje postrzeganie samej siebie i pomoże Ci poczuć się tak pewnie, jak nigdy dotąd. W każdym tygodniu wzmocnisz jeden z ośmiu filarów prawdziwej pewności siebie, dzięki czemu lepiej poznasz i zrozumiesz siebie, nabierzesz siły, aby realizować swoje pragnienia, i zyskasz odwagę, aby żyć w zgodzie ze sobą.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379457311
ISBN 978-83-794573-1-1
Gatunek sport, treningi
Format oprawy 123 x 194 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 272
Autor Patrycja Załug
O autorze

Trenerka kobiecej pewności siebie. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie, poczuć się pewnie w życiu i w biznesie. To jej misja, którą realizuje z pasją i oddaniem. Od kilku lat z sukcesem prowadzi własny biznes, ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej kobiecej pewności siebie. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet, które ukończyło już ponad 60 kobiet sukcesu, dziś prowadzących własne biznesy. Autorka projektu Codziennie Pewna Siebie, w ramach którego prowadzi warsztaty, treningi dla kobiet oraz fanpage, odwiedzany przez ponad 21 tysięcy osób. Autorka książki 100 pomysłów jak być dla siebie dobrą. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia Kolor. Miłośniczka medytacji Vipassana, którą regularnie praktykuje.

Data wydania 1 lut 2017