Co przyniesie los 09/2014

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,69 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

"Co przyniesie los" to wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie. W tym wydaniu:
 – pamiętnik wróżki – historia zakonnicy z klasztoru Benedyktynek, która przyszła prosić o pomoc w imieniu zmarłych 
– wielki horoskop – wrzesień 2014
 – sennik – śni ci się samolot, krew, duch, jabłko, strumień? – sprawdź, co znaczą te symbole
 – porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże! 
– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Panny – miesiąc astrologiczny od 22.08 do 1922.09 2014 roku
 – psychotest – Czy jesteś dla siebie dobra? – rozwiąż nasz test 
– niezwykłe historie, m. in.: historia Doroty, która pomogła przyjaciółce pozbyć się jej psychopatycznego męża. Teraz zastanawia się, czy Aga mówiła prawdę…; z kolei Sylwia opowiada o dziwnych snach, które śniła co noc. Pojawiał się w nich kruk, który uporczywie się w nią wpatrywał, jak gdyby miał jej do przekazania wiadomość. Pewnego dnia pojawił się przy jej oknie również na jawie… Zapraszamy do wrześniowego numeru „Co przyniesie los”!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 sie 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz