Co przyniesie los 12/2016

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia kobiety, która przyszła po pomoc, ponieważ pojawia się wokół jej rodziny… woda. Nie potrafią tego z mężem racjonalnie wytłumaczyć
– wielki horoskop – grudzień 2016
– sennik – śnią ci się choinka, sztuczne ognie, robak, zaspa śnieżna? – sprawdź, co znaczą te symbole
– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!

– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Strzelca – miesiąc astrologiczny od 21 listopada do 20 grudnia 2016 roku

niezwykłe historie, m. in.:
– Historia Marka, który stracił wszystko: dom, firmę, majątek… Mimo to stał się szczęśliwym, wolnym człowiekiem. Uwolnił się bowiem od… demona.
– Mirella opowiada o swojej przeszłości. O tym, że pracowała głównie w nocy, i dlaczego nazywano ją i jej podobne dziewczyny Arabeskami.

Zapraszamy do lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 26 paź 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz