Co przyniesie los 12/2015

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia dziewczyny, która przyszła po poradę, ale nie wyjawiła całej prawdy. Jaką skrywa tajemnicę
– wielki horoskop – grudzień 2015 

– horoskop Inków – Jakim jesteś ptakiem?
– sennik – śnią ci się zegar, niemowlak, rozmowa, gra w karty, drabina? – sprawdź, co znaczą te symbole
– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!
– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Strzelca – miesiąc astrologiczny od 22 listopada do 21 grudnia 2015 roku
– niezwykłe historie, m. in.:
Aleksandra opowiada o swoim wyjeździe z rodzinnego domu na studia. O tym, jak zachłysnęła się wolnością i popełniła wiele głupstw. Gdy straciła już nadzieję, że wszystko się ułoży, z pomocą przyszła jej… nieżyjąca ciotka.
Historia Marii i rodzinnych tajemnic, w które została wciągnięta wbrew własnej woli. Gdy poznała już wszystkie kawałki tej układanki i dotarła do dokumentów i zdjęć, zaczęła się zastanawiać, co ma z tym zrobić.
Julia opowiada, że boi się nadchodzących świąt, ponieważ poprzednie zakończyły się tragedią. Jak wytłumaczyć dzieciom, że nie zabiły Świętego Mikołaja.
Historia Jerzego, który bardzo chciał kupić dom dla swojej rodziny, ale nie było go stać na taki wydatek. Gdy usłyszał o tanim domu na skraju wsi, nie zastanawiał się ani minuty, pomimo że był to dom z… duchem.

W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.

Zapraszamy do lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 lis 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz