Co przyniesie los 11/2015

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia kobiety, której matka zaginęła. Po pewnym czasie kobieta zaczęła dostawać od matki tajemnicze kartki…
– wielki horoskop – listopad 2015


– horoskop Inków – Jakim jesteś ptakiem?
– sennik – śnią ci się motyl, masaż, szef, korale, papieros? – sprawdź, co znaczą te symbole


– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!

– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Skorpiona – miesiąc astrologiczny od 20 października do 21 listopad 2015 roku


– niezwykłe historie, m. in.: Teodozja opowiada o starej lipie, rosnącej na podwórzu kamienicy, w której mieszka. To niezwykłe drzewo podczas wojny ocaliło dwa ludzkie istnienia. Mijały lata, zmieniali się lokatorzy, a stara lipa trwała pośrodku podwórza. Aż w końcu zaczęła komuś przeszdkadzać.
Historia Hanny, która spotkała w lesie młodą dziewczynę klęczącą na polanie i kopiącą dół. "Musisz kopać ze mną, sama nie dam rady" – odezwała się kobieta, a Hannie z trudem udało się opanować dygot ciała…
Zofia opowiada o swoim mężu, który zamienił jej życie w piekło. Los wyrównał rachunki.
Historia Emilii, która została porwana, gdy była małą dziewczynką? Jak udało jej się uciec oprawcy?

Zapraszamy do lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 paź 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz