Co przyniesie los 09/2016

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia kobiety, która chciała zrozumieć, dlaczego jest nieszczęśliwa
– wielki horoskop – wrzesień 2016
– najlepsza dieta dla Panny
– sennik – śnią ci się taniec, woda, złodziej, meble, ognisko? – sprawdź, co znaczą te symbole
– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!

– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Panny – miesiąc astrologiczny od 22 sierpnia do 21 września 2016 roku

niezwykłe historie, m. in.:
– Franciszek opowiada o swojej mamie, która miala prorocze sny… Na początku traktował je z przymrużeniem oka, ale gdy się sprawdzały, zaczął w nie wierzyć. Kiedy jego mama umierała, poprosiła go, by też zwracał uwagę na sny. "Mądry potrafi odczytać w nich przyszłe wydarzenia, głupi je zlekceważy. Ty bądź pierwszym, bo już wiesz…" – powiedziała.
– Historia Michała, który postanowił pozbyć się żony, by związać się ze swoją młodą kochanką. Nie mógł się rozwieść, bo wtedy zostałby z niczym, więc obmyślił plan, prawie doskonały… Zapraszamy do lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 3 sie 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz