Co przyniesie los 09/2015

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia starszego pana, który przyszedł do wróżki, by prosić ją o pomoc w skontaktowaniu się z duchem swojej pierwszej żony, z którą się rozstał, ale nigdy nie przestał jej kochać…
– wielki horoskop – wrzesień 2015


– horoskop Inków – Jakim jesteś ptakiem?

– sennik – śnią ci się kogut, przerwany seks, ciastko, zawody, robaki? – sprawdź, co znaczą te symbole


– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!
– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Panny – miesiąc astrologiczny od 23 sierpnia do 22 września 2015 roku


– niezwykłe historie, m. in.:
Weronika opowiada o niezwykłej podróży samolotem, podczas której poznała Krystiana. Ona śpieszyła do swojej chorej siostry, którą czekała poważna operacja. On również leciał do Warszawy do szpitala.
Historia Patryka, który wraz z żoną wyjechał na wakacje do Grecji. Bardzo poruszyła go wizyta wśród starożytnych riun. Do tego stopnia, że poczuł on potrzebę złożenia ofiary bestii.
Marcin opowiada o lękach swojej żony. Okazało się, że to nie żaden baby blues, tylko depresja. Jakie były jej konsekwencje?
Historia Pauliny, która straciła pamięć, ale obudziła ją miłość!
Wszystkie kobiety zginęły w ten sam sposób. Zostały uduszone, a potem wypatroszone. Każda z nich była dość młoda i prowadziła rozwiązły tryb życia… Zbigniew opowiada o swoim śledztwie.

Zapraszamy do lekturu!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 5 sie 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz