Co przyniesie los 08/2016

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia mężczyzny, który chciał poznać datę swojej śmierci…
– wielki horoskop – sierpień 2016
– sennik – śnią ci się owoce, chorągiew, szpital, deszcz, łódź? – sprawdź, co znaczą te symbole
– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!
– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Lwa – miesiąc astrologiczny od 22 lipca do 21 sierpnia 2016 roku

niezwykłe historie, m. in.:
– Justyna opowiada o swoim przyjęciu zaręczynowym. Już od rana prześladował ją pech. Najpierw zobaczyła pająka, potem okazało się, że pierścionek zaręczynowy jest z opalem, a to trudny kamień dla narzeczonych. Mało tego, należał do poprzedniej żony Krzyśka. Ale prawdziwy mróz na plecach Justyna poczuła, gdy zobaczyła swoją przyszłą teściową.
– Historia Haliny, która nikomu nie wyjawiła swojej dramatycznej decyzji sprzed lat. Teraz, gdy jej córeczka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, Halina musi stawić czoło przeszłości.

Zapraszamy do lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 lip 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz