Co przyniesie los 03/2016

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia mężczyzny, który zbyt późno zrozumiał, jak bardzo kocha swoją dziewczynę. Teraz, gdy odeszła, postanowił ją odnaleźć…
– wielki horoskop – marzec 2016
– sennik – śnią ci się drzewo, piękna kobieta, piosenkarka, szal, jedzenie? – sprawdź, co znaczą te symbole

porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!
– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Ryb – miesiąc astrologiczny od 19 lutego do 19 marca 2016 roku

– niezwykłe historie, m. in.: historia Eryka, który z zimną krwią zabił swoją babcię, licząc na jej spadek. Co się okazało podczas odczytywania testamentu?
– Halina opowiada, jak przez błąd urzędników zawaliło się jej życie, gdy okazało się, że… ma dwóch mężów. Jak do tego doszło?
– Dominika opowiada o swoim wspaniałym bracie, który mimo że nigdy nie stanął na własnych nogach, był dla niej najwsapnailszym starszym bratem na świecie.
– Co dla jednych jest złem, dla innych może być zbawieniem. Dorota opowiada, że jej życie jest tego najlepszym dowodem. A zwłaszcza koniec jego pewnego etapu.

Zapraszamy do marcowego numeru „Co przyniesie los”!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 3 lut 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz