Co przyniesie los 02/2015

Wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu:

– pamiętnik wróżki – historia pewnego koszmaru, który okazał się tylko snem…
– wielki horoskop – luty 2015
– sprawdź, jakim jesteś ptakiem? Horoskop Inków
– sennik – śni ci się kradzież, chomik, obrus, kamień, hazard? – sprawdź, co znaczą te symbole
– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!
– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Wodnika – miesiąc astrologiczny od 20 stycznia do 18 lutego 2015 roku

– niezwykłe historie, m. in.: Regina opowiada o swoim dziadku hipochondryku, który umierał od trzydziestu lat. Dlatego też wiadomość o jego śmierci, zamiast przygnębienia, wzbudziła w niej podejrzenia.
Historia Tatiany, którą dręczył senny koszmar. Śniła, że prowadzi stare zielone volvo. Po chwili orientowała się, że jest mężczyzną… Znała jego myśli i to, co będzie dalej…
Opowieść Marleny o romansie, w który się wplątała przez własnego męża, i który doprowadził do tragedii.
Każdy przedmiot nasiąka energią swoich właścicieli. Im starszy, tym więcej zdarzeń zapisuje się w jego "pamięci". A nie zawsze to musiały być dobre zdarzenia. Przeczytaj historię Augusty.

Zapraszamy do lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 sty 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz