Ciało

Autor: Audrey Carlan
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 472
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Audrey Carlan, autorka bestselerowej „Dziewczyny na miesiąc”, powraca
z kolejną erotyczną historią, od której trudno się oderwać.
Gigi Callahan mając
24 lata, doświadczyła więcej fizycznego i emocjonalnego cierpienia niż większość kobiet przez całe życie. Teraz pragnie niezależności i poczucia bezpieczeństwa.
Co się stanie, gdy pozna władczego i zaborczego miliardera Chase’a, któremu nie potrafi się oprzeć? Audrey Carlan ponownie zabiera czytelników do świata pełnego zmysłowości i erotyzmu, w którym żądza przeplata się z uczuciem.


Gillian Callahan i Chase Davis nie mogliby się różnić bardziej. Ona, dziewczyna z rozbitej rodziny, pracownica funduszu charytatywnego z dramatyczną przeszłością,
za wszelką cenę pragnąca odzyskać kontrolę nad swoim życiem. On, wpływowy miliarder w idealnie skrojonym garniturze, człowiek sukcesu otoczony atmosferą autorytetu. Pochodzą z dwóch różnych światów, ale od ich pierwszego spotkania w hotelu w Chicago, nie przestają się pożądać.


Jeszcze nigdy tak długo i uważnie nie przyglądałam się żadnemu mężczyźnie i żaden nie zrobił
na mnie takiego wrażenia. Założę się, że jest dobry w łóżku, przemyka mi przez głowę i natychmiast się powstrzymuję. Takie myśli są niebezpieczne jak smoki. To dobrze, że odwrócił wzrok. A jeszcze lepiej, że nie słyszał cichej syreny, która wzywała go, by zaspokoił pożądanie, które emanuje ze mnie wszystkimi porami.


Gigi, pokiereszowana przez mężczyzn ze swojej przeszłości, z całej siły pragnie odnaleźć poczucie bezpieczeństwa. Obiecała sobie, że znów zacznie ufać mężczyznom i pozwoli im się dotykać, ale dopiero gdy będzie postrzegana przez nich widziana jako silna i niezależna kobieta. Chase natomiast to typ osoby, panujący nad własnym życiem i ludźmi wokół. Kiedy połączy ich romans,  brak pełnej kontroli nad nią, będzie wytrącał go z równowagi. Historia tej znajomości to nieustanne przyciąganie się i odpychanie.


Chase obejmuje kieliszek, kręci nim i wdycha aromat wina, dopiero potem zbliża szkło do ust i upija łyk. Bordowy trunek dotyka jego pełnych warg. Chase mruczy „mmm…” i ten dźwięk trafia prosto do mojego wnętrza. Krzyżuję nogi i Chase kładzie mi dłoń na kolanie. Przesuwa kciuk po jedwabistym nylonie i zaczyna nim rysować cyfrę osiem albo symbol nieskończoności. To szaleństwo, ale go nie odsuwam. Za bardzo lubię jego dłonie na sobie, by go powstrzymać.


Pomimo poczucia własności, które Chase wydaje się mieć w stosunku do Gigi,
to właśnie otoczona jego ramionami kobieta, zaczyna się czuć bezpiecznie. Czy dobrze ulokowała swoje uczucia? Jak skończy się ta historia, pełna nie tylko namiętności, ale też mrocznych tajemnic i zagadek?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381172813
ISBN 978-83-811728-1-3
Gatunek literatura erotyczna
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 472
Autor Audrey Carlan
Tłumaczenie Anna Szafran
Data wydania 17 sty 2018