Audiobooki

Wygodne i poręczne audiobooki doskonale sprawdzają się w codziennym zabieganiu. Dzięki nim możesz poznawać ulubione tytuły w samochodzie, komunikacji miejskiej lub na siłowni. Czytane przez lektorów książki pozwolą ci wykonywać codzienne czynności bez rezygnowania z lektury.
By zacząć cieszyć się książkami w wersji audio wystarczy po prostu wybrać odpowiednią pozycję. Na szczęście na hitsalonik.pl znajdzies tytuły i autorów, których aż chce się słuchać.

Literatura do słuchania
Ile razy odkładałeś jaką lekturę z powodu braku czasu? Jeśli czytanie wciąż przegrywa u ciebie z pracą i innymi obowiązkami audiobooki są dla ciebie. Dzięki naszym nowościom wydawniczym będziesz na bieżąco z najciekawszymi tytułami na rynku. Masz ochotę na pełne smaków i zapachów reportaże z podróży? A może bardziej interesują cię poradniki lub beletrystyka? Na hitsalonik.pl znajdziesz je wszystkie.

Poradniki do słuchania
Dokonywanie ważnych i dobrych życiowych wyborów nie jest rzeczą łatwą. Dlatego warto czasami poszukać wsparcia w tym zakresie. W naszej księgarni internetowej czekają na ciebie audiobooki pełne cennych wskazówek i praktycznej wiedzy czytane zarówno przez autorów, jak i najpopularniejszych lektorów. Każdy tytuł to gwarancja od kilku do kilkunastu godzin najwyższej jakości rozrywki.

Audiobooki podróżnicze
Te książki w wersji audio przeniosą cię w najdalsze zakątki świata i to bez wychodzenia z domu. Fascynujące kultury, nietypowe zwyczaje i przepiękne krajobrazy. Słuchając audiobooków z reportażami z podróży poznasz miejsca niedostępne większości z nas. Wystarczy włączyć je na dowolnym urządzeniu, by móc przenieść się do niesamowitej Afryki lub dać się oczarować magii Indii. To ty wybierasz czas i miejsce takiej literackiej podróży.

Powieści i felietony w wersji audio
Nie przepadasz za długą lekturą? Audiobooki pozwalają cieszyć się najlepszą literaturą bez męczenia wzroku. Poza tym mają coś, czego próżno szukać w książkach. Chodzi oczywiście o odpowiednio poprowadzoną narrację i dobrze dobrany głos lektora jest. Razem stwarzają klimat, który czyni słuchanie audiobooków jeszcze przyjemniejszym. Szczególnie daje się to odczuć w przypadku thrillerów i kryminałów. W ich przypadku słuchacz może poczuć się, jakby znajdował się w centrum opisywanych wydarzeń.
Dla tych, którzy wolą lżejsze tematy polecamy zabawne felietony w wersji audio. Błyskotliwe i cięte riposty pozwolą spojrzeć na rzeczywistość z nowej perspektywy. Dzięki nim poranna droga do pracy stanie się o wiele przyjemniejsza.

9 Pozycja(e)

 • Moich 12 żon
  Obyczajowe
  Wydawnictwo Edipresse
  Cena:

  Normalna cena: 33,90 zł 46% TANIEJ

  Special Price 18,14 zł

 • Chemik
  Kryminały
  Edipresse Książki
  Cena: 39,90 zł
 • Audiobook Narkotyki, anoreksja i inne sekrety
  Zdrowie, rodzina
  Edipresse Książki
  Cena: 34,90 zł
 • Audiobook Między światami
  Rozwój osobisty
  Edipresse Książki
  Cena: 34,90 zł
 • Audiobook Jolka, Jolka, pamiętasz?
  Biografie
  Edipresse Książki
  Cena: 34,90 zł
 • Audiobook Blondynka w Japonii
  Turystyka i podróże
  Edipresse Książki
  Cena: 34,90 zł
 • Audiobook Blondynka nad Gangesem
  Turystyka i podróże
  Edipresse Książki
  Cena: 34,90 zł
 • Audiobook Biel. Notatki z Afryki
  Turystyka i podróże
  Edipresse Książki
  Cena: 34,90 zł
 • Afirmacje na różne sytuacje
  Rozwój osobisty
  Wydawnictwo Edipresse
  Cena: 29,99 zł