Arkham Horror (Third Edition): Under Dark Waves

Odkryj czemu znikają lokalni mieszkańcy
Wydawnictwo: Fantasy Flight Games
Kategorie: Inne
Czas gry: 120 - 180 min.
Liczba graczy: 1 - 6 os.
Ograniczenie wiekowe: 14+
Cena:

Normalna cena: 219,95 zł 16% TANIEJ

Special Price 184,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Arkham Horror (Third Edition).

Odkryj czemu znikają lokalni mieszkańcy

Popłyniemy do rafy i zanurzymy się w czarną otchłań, dotrzemy do usianego kolumnami miasta Cyklopów Y’ha-nthlei i w tej siedzibie Morskich Istot będziemy mieszkać w chwale i wspaniałościach na wieki.

- H.P. Lovecraft, Widmo nad Innsmouth

Zimne morskie fale roztrzaskują się o wybrzeża Nowej Anglii a gęsta mgła napływa od strony zatoki, spowijając ukryte w zakamarkach ciemności osady rybackie. Mroczne cienie czają się w przybrzeżnych wodach, dziwne światła suną głęboko pod powierzchnią Atlantyku a bladzi wieśniacy znikają gdzieś z niepokojącą regularnością.

Arkham Horror: Under Dark Waves to kolejne duże rozszerzenie, które poprowadzi wasze śledztwo poza granice Arkham ku innym nieszczęsnym miasteczkom Massachusetts. Dwa nowe, dwustronne kafelki dzielnic pozwolą wam zwiedzić tętniące życiem Kingsport i Innsmouth w towarzystwie ośmiu nowych badaczy, wśród których znajdują się między innymi Pete „Włóczęga” czy listonoszka Stella Clark. Cele badaczy są jasno wytyczone w ramach czterech zupełnie nowych scenariuszy, stawiających ich oko w oko z okropnościami czającymi się wśród oceanicznych głębin. Dzięki ponad 150 nowym kartom wydarzeń i spotkań, nowym kartom atutów, potworów i spotkań oraz mechanice rozprzestrzeniającej się grozy, Arkham Horror: Under Dark Waves to prawdziwy podwodny skarb, zachęcający do zagłębienia się w jedne z najznamienitszych historii z uniwersum Cthulhu.

Zawartość pudełka:

  • karty
  • kafle
  • żetony
  • instrukcja

Wydanie angielskie

 1 - 6 osób

 od 14 lat

 ok. 120 - 180 minut

Informacje o produkcie

EAN 841333111434
Wydawnictwo Fantasy Flight Games